Torbacılara büyük darbe

Bahar alerjisi tedavi yöntemleri

Trabzonspor’da şok eden gerçek !

Brezilyalı yıldız futbolcu Neymar İstanbul’da!

Ziya Altunyaldız’dan esnaf ziyareti

Gündem 26 Nisan 2015
228

AK Parti Konya Milletvekili Adayı Ziya Altunyaldız, seçim uğraşlarını Çumra’da sürdürdü. Ziya Altunyaldız, Çumralılardan 7 Haziran için destek istedi.

Çumra’ya gelişinde halkın yoğun ilgi gösterdiği Altunyaldız, ilk olarak AK Parti Çumra İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti. Çumra İlçe Başkanı Ufuk Yağcılar, teşkilat mensupları ve Belediye Başkanı Mehmet Oğuz tarafından karşılanan Altunyaldız, burada yaptığı konuşmada, bu seçimlerin ülkenin kaderini belirleyeceğini, 2023 hedefleri için belirleyici olacağını ve Çumra’nın seçimlerde tulum çıkarması gerektiğini dedi. Daha akabinde Çumra Belediye Başkanı Mehmet Oğuz ve belde teşkilatı mensupları ile esnafları ziyaret eden Altunyaldız, esnafların karşılaştığı sorunları tek tek dinledi. Altunyaldız, esnaflardan bu seçimde Başbakan Ahmet Davutoğlu için destek istedi.

Karkın Mahallesi’ne de geçen Altunyaldız, esnafları ziyaret ettikten akabinde kahvehanede yurttaşlara seslendi. Altunyaldız, “AK Parti milletin hareketi ve sesidir. Bölgenizin sorun ve şartlarını çok iyi biliyorum. Bunları tek tek çözeceğiz. Çumra için yatırımlar devam ediyor. Hep beraber çalışıp, beraber üreteceğiz ve kalkınacağız. Konya’yı küresel tarım merkezi yapacağız” dedi. Hayvan pazarına da uğrayan Altunyaldız, daha akabinde Çumra Belediyesi’nin gerçekleştirdiği Mahalleler Arası Futbol Turnuvasının başlangıç vuruşunu yaptı.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

Bunlar da var!
Yeni bir aşk mı doğuyor ?

Yeni bir aşk mı doğuyor ?

5 Şubat 2015
276
Böyle kılıf görülmedi!

Böyle kılıf görülmedi!

19 Şubat 2015
283
Paralel hastanelere kilit vuruldu

Paralel hastanelere kilit vuruldu

11 Aralık 2015
846

%d blogcu bunu beğendi: