Feci ölüm! İş makinasının altında kaldı

Hastanede o uygulama başladı

Kaptana 36 yıl hapis

Ahmet Davutoğlu’ndan seçim barajı açıklaması

Ziya Altunyaldız’dan esnaf ziyareti

Gündem 26 Nisan 2015
253

AK Parti Konya Milletvekili Adayı Ziya Altunyaldız, seçim uğraşlarını Çumra’da sürdürdü. Ziya Altunyaldız, Çumralılardan 7 Haziran için destek istedi.

Çumra’ya gelişinde halkın yoğun ilgi gösterdiği Altunyaldız, ilk olarak AK Parti Çumra İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti. Çumra İlçe Başkanı Ufuk Yağcılar, teşkilat mensupları ve Belediye Başkanı Mehmet Oğuz tarafından karşılanan Altunyaldız, burada yaptığı konuşmada, bu seçimlerin ülkenin kaderini belirleyeceğini, 2023 hedefleri için belirleyici olacağını ve Çumra’nın seçimlerde tulum çıkarması gerektiğini dedi. Daha akabinde Çumra Belediye Başkanı Mehmet Oğuz ve belde teşkilatı mensupları ile esnafları ziyaret eden Altunyaldız, esnafların karşılaştığı sorunları tek tek dinledi. Altunyaldız, esnaflardan bu seçimde Başbakan Ahmet Davutoğlu için destek istedi.

Karkın Mahallesi’ne de geçen Altunyaldız, esnafları ziyaret ettikten akabinde kahvehanede yurttaşlara seslendi. Altunyaldız, “AK Parti milletin hareketi ve sesidir. Bölgenizin sorun ve şartlarını çok iyi biliyorum. Bunları tek tek çözeceğiz. Çumra için yatırımlar devam ediyor. Hep beraber çalışıp, beraber üreteceğiz ve kalkınacağız. Konya’yı küresel tarım merkezi yapacağız” dedi. Hayvan pazarına da uğrayan Altunyaldız, daha akabinde Çumra Belediyesi’nin gerçekleştirdiği Mahalleler Arası Futbol Turnuvasının başlangıç vuruşunu yaptı.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: