Kanal D’nin yüzünü Kurtlar Vadisi güldürdü

Beren Saat’in Berkin Elvan mesajı ağlattı

Karaman Polisi yeni yıla hazır

Google’dan Halikarnas Balıkçısı’na özel doodle

Yerli oyun No 70 çıktı

Teknoloji 20 Nisan 2015
363

Türk bağımsız oyun geliştiricisi Old Moustache’ın geliştirdiği korku yapımı No: 70, geçen saatlerde Steam Yeşil Işık’taki yerini aldığı görüldü. Korku-gerilim türünde olacak bu bağımsız yapımda yıllar akabinde çocukluğunun geçtiği eve giden bir karakteri yöneteceğiz. Unreal Engine 4 ile geliştirilen No: 70’in bir bağımsız oyuna göre oldukça güzel göründüğünü söyleyebiliriz. Grafiksel açıdan kalitesini ortaya koyan No: 70’in bu videosunda Türkçe seslendirmeler de kendini gösteriyor. Oyunun oynanış videosu bir hayli korkutucu ve bir o kadar heyecanlı.

Türk yapımcılar sizlerin desteklerini bekliyor. Oyun sektöründe Türk yapımcıların böyle bir kalitede oyunu Steam üstünden GreenLight oylamalarına sunmuş olması ve daha şimdiden bunca güzel yorumlar alan oyunu mutlak desteklemenizi, GreenLight üstünden beğenmenizi ve çıkışı gerçekleştikten akabinde desteklemenizi bekliyoruz.

Oyunu GreenLight üstünden değerlendirmek ve oy kullanmak için tıklayınız. 

No 70 Türk Yapımı Oyunun Hikayesi

Aslında çocukluğumun geçtiği güzel bir yerdi burası, babaannem ve büyükbabamın yadigarı… Seneler akabinde nasıl geldim bilmiyorum, geçmişi anımsıyorum, çimenlerin süslediği tahta çitlerin yolundan geçiyorum, hatırlamaya çalışıyorum. Ellerim titriyor… Kıyısından dahi geçemediğim derin karanlıklar çekiyor içine beni gıcırtarak dişlerini.Yalnızım yürüyorum, gölgelerin anlatacakları var… Çocukluğumun geçtiği o eve gitmeliydim. Orada sırlarım, korkularım vardı. Gölgeler, sesler, hisler vardı o evde. Babaannemin, büyükbabamın anılarının olduğu, benim hayatımdaki huzursuzluklarımın nedeni olan o ev şimdi beni çağırıyor. Sislerin arasındaki korkularımı aydınlatmalıyım. Oradaki anıları, ruhları ve kendimi huzura kavuşturmalıyım. Şimdi ayaklarım, yıllar akabinde beni oraya sürüklüyor ve hala korkuyorum!

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

Bunlar da var!
New York’ta Mehteran şov

New York’ta Mehteran şov

16 Mayıs 2015
298
Ehliyet taşımaya son!

Ehliyet taşımaya son!

13 Aralık 2014
379
Van’da kalp başarısı

Van’da kalp başarısı

3 Haziran 2015
372
Ygs tüyoları

Ygs tüyoları

15 Ocak 2015
378
Mesut için şok iddia

Mesut için şok iddia

14 Kasım 2014
258

%d blogcu bunu beğendi: