Sigaraya af yok

Google’de deprem yaratan istifa

Omzu çıkan çocuk hayatını kaybetti!

Chelsea ve Barcelona ABD’de karşılaşacak

Yenimahalle Belediye’si çalışıyor!

Gündem 25 Nisan 2015
392

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, düzenlenen törenle Susuz Mahallesi’nde semt birimi, sağlık ocağı ve dev bir parkı hizmete açtı.

Yenimahalle Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan yatırımlar hizmete açılmaya devam ediyor. Susuz sakinleri yeni hizmet binalarına düzenlenen açılış töreniyle kavuştu. Törene Başkan Yaşar’ın yanı sıra Belediye Başkan Vekili Mehmet Kartal, Belediye Başkan Yardımcıları Başar Bal, Erhan Aras, Hüseyin Boran, Yaşar Neslihanoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi Yenimahalle İlçe Başkanı Ahmet Meşe ve belde yönetimi, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve mahalle sakinleri katıldı.

“ARTIK SUSUZ’DA YAŞAM BAMBAŞKA”

Açılış öncesi mahalle sakinlerine seslenen Yaşar, “2009’da ilk belediye başkanı seçildiğimde Susuz’da doğru dürüst asfalt, kaldırım yoktu. Her yer çamur içerisindeydi. Bir tane yeşil alan yoktu. Belediye adına yapılan tek bir iş yoktu. O günden bu günlere geldik. Geldiğimde söz vermiştim. Hepsini bir bir yerine getirdim. Şimdi Susuz; yollarıyla, kaldırımlarıyla, parkları ve yeşil alanlarıyla, sağlık ocağıyla, ek hizmet binasıyla, YENİMEK kurs merkeziyle, muhtarlık binasıyla, camileriyle Ankaralıların yaşamaktan onur duyduğu bir mahalle oldu. Yaptık yine yapacağız. Yatırımlarımız hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Yaşar, mahalle sakinleriyle beraber 260 metrekare kapalı alan üstüne kurulan ve içerisinde 8 muayene odasının bulunduğu sağlık ocağı ve 360 metrekare kapalı alan üstüne inşa edilen semt birimini gezdi.

Susuz sakinlerinin Yenimahalle’deki belediye sarayına gelmeden belediye ile ilgili işlerini semt biriminden basitlikle yapabileceğini dile getiren Yaşar, “Yürüme mesafesinde yerel hizmet anlayışımızın gereği olarak yurttaşlarımızı yormadan hizmetle buluşturuyoruz” dedi.

“270 AĞAÇ SUSUZ’DA TOPRAKLA BULUŞTU”

Açılışların akabinde Susuz Mahallesi’nde 270 adet çam fidanı ve süs eriği toprakla buluştu. Başkan Yaşar, yurttaşlarla beraber ağaç dikti. Etkinlikler Evren Çelik’in verdiği konserle son tespit etti.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

Bunlar da var!
98 gün sonra yakalandı!

98 gün sonra yakalandı!

8 Ocak 2015
311
Biri gümrükçüyü izliyor!

Biri gümrükçüyü izliyor!

11 Kasım 2014
219
Uzayda 169 günlük ittifak

Uzayda 169 günlük ittifak

24 Kasım 2014
247
İncil’e el basmadı !

İncil’e el basmadı !

26 Ocak 2015
369
Kayseri’de dev ihale

Kayseri’de dev ihale

4 Mayıs 2015
354
Trafiği felç eden olay!

Trafiği felç eden olay!

23 Mayıs 2015
319

%d blogcu bunu beğendi: