Kanatlarından dolayı uçamayan kaya kartalı tedavi edilecek

Bursaspor’lu taraftarlar coşturdu

Okula yapılan bombalı saldırıda en az 20 öğrenci hayatını kaybetti!

Çarşı Hakim karşısında

Yeni Malatyaspor yeni başkan belli oluyor

Spor 8 Mayıs 2015
294

Şampiyonluk özlemine son vererek, PTT 1. Lig’e yükselen Yeni Malatyaspor’da kulüp başkanı Adil Gevrek önümüzdeki sezon başkanlığa devam edip etmeme hususunda kararsız olduğunu ifade etti.

Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, önemli izahlarda bulundu.

“Şampiyonluğu Allah nasip etti yaşadık. Şimdi oturup yeni sezonun planlamasını yapmamız lazım. Benim olup olmamam önemli değil, önemli olan Yeni Malatyaspor’un devamlılığıdır” diyen Gevrek, göreve devam edip etmeme hususunda henüz karar veremediğini belirtti.

NET KARAR YOK

Alınan şampiyonluğun sahibinin şehir olduğunu dile getiren Adil Gevrek, “Bir sezon boyunca sabırla takımlarını destekleyen Malatyalı hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Bu şampiyonluk şehre aittir. Allah nasip etti, şampiyon olduk. Şunu net bir şekilde gördüm ki, bu şehir futbolu çok seviyor. Emeği geçen âleme sonsuz teşekkürlerimiz sunuyorum. Saygıdeğer büyükşehir başkanımız Ahmet Çakır her daim yanımızda oldu. Onun futbolu sevmesi, konuya hakim olması işimizi çok basitleştirdi” diye konuştu.

Yeni sezon başında netleştirmesi gereken bazı hususların olduğunu, göreve devam edip etmeme hususunda henüz karar vermediğini ifade eden Gevrek, kulübün kesinlikle kongreye gitmesi gerektiğini belirtti.

ŞART OLDU

Kongre için bazı görüşmelerinin olduğunu, bu görüşmelerden alacağı sonuçlara göre devam edip etmemeye karar vereceğini söyleyen başkan Gevrek, “Ben 1 sezonda çok şey yaşadım. Gerçekten dışarıdan görüldüğü gibi basit bir iş değil. Benim karakterimde birilerinden para istemek yok. Lakin mevzu Yeni Malatyaspor olunca bundan hiç utanmam. Tabi bu süre içerisinde üzüldüğümüz anlar da oldu. Mesela ben söz verip de sözünde durmayanlara çok şaşırdım. Yani bu işler bu kadar basit olmamalı. Bir insanın ağzından söz bir kere çıkar. Yine de her şeye karşın olabilir diyoruz. Ama yeni sezonda bu şekilde devam etmek imkansız. Kongreye gitmemiz şart” diye konuştu.

DESTEK DEVAM EDECEK

Yeni Malatyaspor’da başkanlık görevini alırken yönetimini 1 hafta gibi kısa bir müddette oluşturmak zorunda kaldığını, bunun da sıkıntısını sezon içerisinde yaşadığını kayıt eden Adil gevrek, “Başkan olurum veya olmam. Bu kulübün yönetimi güçlü isimlerden oluşturulmalı” dedi.

Göreve geldiklerinde bir hafta gibi kısa müddette yönetimi oluşturduklarını söyleyen Gevrek sözlerini şu şekilde sürdürdü:

“Sağ olsun diğer arkadaşlarım da benim her zaman yanımda oldular. Lakin bu iş basit bir iş değil. Yeni sezon öncesi iyi bir yönetim oluşturamazsam göreve devam etmem. Çalışmalarımız devam ediyor bu konuda. Bu iş ne tek başına benim, ne de belediyenin yapabileceği bir iş. Malatyalıların takımlarına sahip çıkması lazım. Ben her zaman memleketimin emrindeyim. Bu güne kadar yanımızda olan, olmayan âleme teşekkür ediyorum. Bu süreçten akabinde devam etmeme gibi bir karar alsam da, ben her zaman takımın en büyük destekçisi olacağıma söz veriyorum.” dedi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: