Whatsapp rekor kırmaya devam ediyor!

Fransa’da düşen uçağı pilot mu düşürdü ?

Garson 200 Dolar bahşiş alınca bakın ne yapıyor

8 yaşında 44 şampiyonluğu var

Yalın ağacın dibine suyu bağladı

Magazin 30 Ağustos 2015
424

Ünlü şarkıcı Yalın, EXPO 2016 Sergi alanındaki ünlüler ormanına ‘Kauçuk’ ağacı diktiği görüldü. ‘Zalim’, ‘Ellerine sağlık’ şarkılarıyla gençlerin hayranlığını kazanan, besteci ve söz yazarı şarkıcı Yalın, konser için Antalya’ya geldi. EXPO 2016 Antalya Ajansı’nın ünlüler ormanına ağaç dikme davetini kabul eden popçu, Aksu İlçesi’ndeki 1121 dönüm sergi alanına ziyarette bulundu. Yönetim binasına geçen popçuya, proje hakkında detaylı bilgi verildi. Ardından sunum sonrası alana geçen Yalın, dikeceği ‘kauçuk’ (Figus Rubiginosa) ağacının gövdesine isim tabelasını bağladığı görüldü. Kürekle toprak atan Yalın ardından ağacın dibine suyu bağladı.

YALIN’DAN ÖNEMLİ ÇAĞRI

Şarkıcı Yalın, her insanın kalbine giden bir şeyler olduğunu, bunlar arasında çevre ve ağaçların bulunduğunu, herkesin bu konuya hassas olması gerektiğini ifade etti. Gençliğinde ağaç ve doğayla ilgili kampanyaların içinde yer aldığını anlatan Yalın, şöyle konuştu:

KOŞARAK BURAYA GELDİM

“Şarkıcılık yapmadan önce de bu tür organizasyonların içinde yer aldım. Okulda ağaç dikmeye gittim. Dediğim gibi kalbe giden yollardan biri olduğunu düşündüğüm içinde koşarak buraya geldim. Diktim, suladım artık size emanet” dedi. EXPO 2016 Antalya projesi için, “Proje muhteşem, kocaman” şeklinde konuştu.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: