Başarılı öğrencilere hediye sürprizi

Whatsapp rekor kırmaya devam ediyor!

Elazığ’da birincilere spor ayakkabısı!

Ünlü isim Meksika sahillerinde

Vodafone’dan süper kampanya

Teknoloji 20 Mayıs 2015
363

Vodafone İş Ortağım’ın Kale Güvenlik Sistemleri iş birliği ile hayata geçirdiği kampanya kapsamında esnaf hem mobil internetle buluşuyor hem de güvenlik ihtiyacını da karşılanacağı öngörülüyor. Konuyla ilgili şirketten yapılan izaha göre, esnafın en önemli ihtiyaçlarından olan güvenlik sorununu çözmek için Vodafone ve Kale Güvenlik Sistemleri iş birliği yaptı.

6 AY ÜCRETSİZ

İnternetli Vodafone esnaf tarifelerinde 12 ay kalma sözü veren esnafa aylık ücreti KDV hariç 49 lira olan “Kale 7/24” alarm sistemini 6 ay ücretsiz kullanabiliyor. Kale 7/24 alarm sistemini kullanan esnaf, tarifesindeki internetini ve bağlantı modüllerini kullanarak cep telefonu üstünden dükkanındaki alarmını yönetebiliyor.

ÖZEL TEKLİF VAR

İnternetli Esnaf Large tarifesinde olan abonelerden kurulum ücreti de alınmıyor. Ayrıca, İnternetli Esnaf Large tarifesini kullanan esnaf, cep telefonlarından alarmı yönetebilecekleri yürütümden da 6 ay abonelikleri boyunca ücretsiz yararlanıyor. İnternetli Esnaf Large tarifesi her yöne 3 bin dakika, her yöne 3 bin SMS ve içinde 3 GB internetiyle ayda 59 liraya Vodafone’dan esnafa özel sunuluyor.

FIRSATLARA ODAKLANIYORUZ

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, Vodafone İş Ortağım olarak Türkiye’de dijitalleşmeye en çok ihtiyaç duyan ve bundan en çok yararlanacak esnafı önem verdiklerini belirterek, “Esnafın hızla dijital dönüşümde yerini alması için Yarına Hazırım Platformu ile onları yakından tanımayı amaçlıyoruz. İşlerini yarına hazırlamayı sağlayacak çözümler önerirken, onlar için tasarruf fırsatları yaratmaya odaklanıyoruz” değerlendirmesinde bulundu.

GELİŞTİRMELER DEVAM EDECEK

Esnafın günlük maliyetlerini kontrol etmelerine yardımcı olmak için onların dükkanlarındaki güvenlik ihtiyaçlarında masraf yükünü hafifletmeyi ve bunu yaparken de teknolojiyi kullanmayı hedeflediklerini ifade eden Aksoy, şunları kaydetti: “Kale Güvenlik Sistemleri ile hayata geçirdiğimiz kampanyamızla internetli esnaf tarifelerimizi kullanan esnafımız, Kale 7/24 alarm sistemini ücretsiz kullanabiliyor. Esnafımıza ‘Dijital dönüşümle rekabette öne geçmek Vodafone İş Ortağım’la işte bu kadar basit’ diyoruz. Türkiye ekonomisini uzun yıllardır ayakta tutan esnafımıza rekabetçilik, verimlilik ve maliyet avantajı sunarak beklentilerini karşılayacak ürün ve hizmetler geliştirmeye devam edeceğiz.” şeklinde durum özetlendi.

Etiketler:
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

Bunlar da var!
UBS’ye büyük şok!

UBS’ye büyük şok!

20 Mayıs 2015
364
İlgisizlik otizm yapıyor

İlgisizlik otizm yapıyor

12 Nisan 2015
340
Karadayı kadrosunda yeni isim!

Karadayı kadrosunda yeni isim!

25 Kasım 2014
318
Ruble serbest dolaşımda

Ruble serbest dolaşımda

10 Kasım 2014
320

%d blogcu bunu beğendi: