Belediye işçileri bayram edecek! Zam geldi

Müzeyyen Senar’a ne oldu?

İbrahim Tatlıses oyunu hangi partiye attı?

Benzine zam şoku

Vatan Partili adaylardan CHP’ye sert eleştiri

Gündem 5 Mayıs 2015
280

Vatan Partisi adayları CHP’yi eleştirdi… Vatan Partisi Muğla milletvekili adayları Mustafa Güleç ve Aydın Çetin, Milas’ta partilileriyle kucaklaştı.

Vatan Partisi Muğla milletvekili adayları Mustafa Güleç ve Aydın Çetin, Milas’ta bir dizi program çerçevesinde ziyaret ve partililerle buluşma faaliyetleri gerçekleştirdiği öğrenildi. Öncelikle Vatan Partisi Milas İlçe Örgütünde partilileri ile buluşan Vatan Partisi Muğla Milletvekili Adayı Mustafa Güleç ve Aydın Çetin gündemle ilgili değerlendirme yaptı.

Adaylar adına partililerini seslenen Mustafa Güleç, “Biliyorsunuz Türkiye 7 Haziran’da seçimlere gidiyor. Bu seçimler şimdiye kadar alışagelmiş seçimlerin dışında. Şu özelliği var. Artık ülkemiz bölücü terör örgütünün İmralı’da ki başıyla vapurlara binerek gidip gelme işini son bulmasını istiyoruz. PKK terör örgütünü meclise taşıyıp, Meclis’te bu işi çözmek istiyorlar. Esas başlarındaki proje bu. Bu da PKK’nın partisi olan Halkın Demokrat Partisi’nin meclise taşınmasıdır. Bu bir tuzaktır. Lozan’da İsmet İnönü’nün önüne konulan Sevr Antlaşması yırtıp atıldı. Türkiye Devleti bu devleti bu oyunu bozdu. Masada çözemediler, silahla da çözemediler. O zaman bunu başaramadılar şimdi yeniden önümüze koyuluyor. Sadece bizim önümüze de değil, tüm Ortadoğu’nun önüne koydular. Irak’ı böldüler. Suriye’yi karıştırarak iç çatışmanın içine sokmaya çalıştılar. İran’ı bölmek istiyorlar ve Türkiye’yi bölmek istiyorlar. Bunun içinde sizi silahla bölmek istemiyoruz teslim olun bu işi masa başında bitirelim diyorlar. Cumhuriyet Halk Partisi yani Atatürk’ün partisi bu projeye yattı. Türkiye’yi bölme projesinin içinde. Açık açık Cumhuriyet Halk Partisi’nin üst yöneticileri bunu söylemektedir. Diyorlar ki Halkın Demokrat Partisi’nin barajı aşmasını seviniriz. Düşünün ‘Bir terör örgütünün partisinin barajı geçmesine seviniriz’ diyorlar. Bunun anlamı şudur. ‘Seçimden akabinde bunları barajı aştıralım beraber hükümet oluruz’ diyorlar. Zaten Kılıçdaroğlu, Ak Parti’ye sitem ediyordu. Bizi bu proje alın diyorlardı. Vatan Partisi bu süreci bozacaktır. Bozmak zorundayız. Türkiye olarak bozmak zorundayız” şeklinde konuştu.

Yapılan konuşmanın akabinde partiye yeni katılan parti üyelerine rozet takılmasının akabinde Milas’ta bulunan Sivil Toplum Örgütleri ziyaret edildi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

Bunlar da var!
Kosgeb desteğe devam ediyor

Kosgeb desteğe devam ediyor

23 Nisan 2015
356
Lys çalışma stratejileri!

Lys çalışma stratejileri!

10 Ocak 2015
520
Azerbaycan’da vahim iddia

Azerbaycan’da vahim iddia

6 Aralık 2014
302

%d blogcu bunu beğendi: