18 Şubat Çarşamba okullar tatil mi?

Yeni Akit binasından MHP’lilere ateş açıldı mı ?

Madencilere zorunlu sigorta geliyor

Pencere takayım derken hayatından oluyordu!

Ünlü oyuncunun kızı 7 yaşında

Magazin 21 Nisan 2015
311

Tiyatro sanatçısı ve televizyoncu Açelya Akkoyun’un kızı Alya 7 yaşına Minopolis Çocuk Şehri’nde düzenlenen çok özel bir doğum günü partisiyle giriş yaptı. Ünlü isim Açelya Akkoyun, “Dünyada yaşanabilecek en büyük mutluluk bu” dedi.

Tiyatro sanatçısı ve televizyoncu Açelya Akkoyun’un kızı Alya, 7 yaşına Minopolis Çocuk Şehri’nde düzenlenen çok özel bir doğum günü partisiyle girdi. Doğum gününü annesi ve babasıyla beraber kutlayan minik Alya, arkadaşlarıyla tüm gün oyun oynayarak eğlendi. Minik Alya, kendi elleriyle hazırladığı doğum günü pastasının tarifini ise şu şekilde verdi: “Mavi, mor ve beyaz renkli hamurlarla yaptım. İçine de çilek ve çikolata koydum.”

Mutlulukların en büyüğünü yaşadığını ifade eden ünlü oyuncu Açelya Akkoyun, “Allah âleme böyle güzel günleri evlatlarıyla yaşamayı nasip etsin, çok mutluyum” dedi. Çok sayıda konuğun katıldığı doğum günü kutlaması Bakırköy Marmara Forum’da yer alan Minopolis Çocuk Şehri’nde gerçekleşti. Alya’nın pastasını kendi yaptığını söyleyen Akkoyun, “Herkese tavsiye ederim. Çok profesyonel bir pasta olmasa da güzel bir hatıra oluyor ve çocuklar kendi pastalarını yapmaktan çok mutlu oluyorlar” şeklinde konuştu.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: