A Milli Takım aday kadrosu açıklandı

Real Madrid sakata geldi! Modric iptal

17 Eylül Üniversitesi uçuyor!

Burak Özçivit ile Fahriye Evcen evleniyor mu ?

Ünlü model çocukken estetik olmuş

Magazin 18 Nisan 2015
373

Brezilyalı 32 yaşındaki ünlü model Alessandra Ambrosio’dan bomba bir itiraf geldi. Bu itiraf ünlü modelin hayranlarını olduğu gibi tüm duyanları şaşırttı. 32 yaşındaki ünlü model Alessandra Ambrosio, 11 yaşında estetik operasyon geçirdiğini itiraf etti.

KULAKLARINA ESTETİK YAPTIRMIŞ
Ambrosio, “Her zaman ünlü bir model olacağımı biliyordum, bu yüzden kulaklarımı kestirmeye karar verdim, çünkü kulaklarım kepçeydi” dedi. Ambrosio’nun henüz 11 yaşındayken kulaklarının kepçe olmasından rahatsızlık duyduğu ve bu nedenle henüz çocuk yaşında kulaklarından estetik ameliyatı olmaya karar verdiği itirafları sonucunda öğrenildi. Bu kararda ünlü modelin ailesinin kızlarına nasıl tepki verdiği ise merak konusu…

AMBROSİO’NUN GEÇMİŞİNDEN
1981 doğumlu olan Ambrosio, Polonya ve İtalya soyundan geliyor. Ünlü modelin dünya çapında ün kazanması ise, her yıl Aralık ayında düzenlenen Victoria’s Secret iç çamaşırı markasının defilelerinde boy göstermeye başlamasıyla gerçekleşti. lessandra Ambrosio, nişanlısı Kaliforniyalı işadamı Jamie Mazur’dan, ilk çocuğunu 4 Ağustos 2008 de Florianopolis, Brezilya’da dünyaya getirdi, Kızlarına Anja Louise Ambrosio, adını verdiler. Alessandra doğum yaptıktan 3 ay sonra Victoria Secret 2008 şovuna çıktı. 7 Mayıs 2012’de Noah Phoenix Ambrosio Mazur adını verdiği oğlu dünyaya geldi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: