ASUS Zenfone 2’nin kamerası büyülüyor

Mehmet Ali Şahin: Çözüm sürecini AK Parti başlatmadı

3 yaşında kansere yakalandı!

Yahoo ‘dan büyük atılım

Ünal Karaman esti gürledi

Spor 24 Nisan 2015
217

Adana Demirspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, Adana Demirspor’un 3 puanının silineceği yönündeki söylentilere sert çıktı. Futbolcuları ve kendileri üstünden kahpece planlar yapıldığını ileri süren Karaman, “Biz şampiyonluğu kaybedebiliriz, olmayabiliriz, olacağız da, onlara inat olacağız.” dedi.

Konuk ettikleri ve 3-3 berabere kaldıkları Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçı akabinde basının karşısına geçen Ünal Karaman, Adana Demirspor’un 3 puanının silineceği yönündeki söylentiler karşısında masayı yumrukladı.

Geçtiğimiz hafta içerisinde bir algı harekâtı oluşturulduğunu ifade eden Karaman, “Bu sahanın içerisinde de 23 Nisan kutlamalarını yapabilecek çapta, yaşta çocuklar mücadele ediyor. Siz bu çocukların emeği üstüne kalkıyorsunuz bir kumpas hareketi oluşturuyorsunuz. Arkadaşlar, bizim mazimiz temiz, 1 lira, 1 kuruş, 1 gol, 1 puan Allah bana yaşatacaksa haram zıkkım olsun derim. Geldiğim andan itibaren aynı şeyi söylüyorum. Bu emek bu kadar basit çalınmaz, çalınmamalı, çalınmamalı. Allah bana yaşatacaksa, yaşatmasın.” dedi.

Toplantıda sinirinden gözleri dolan Karaman, sık sık masayı yumruklayarak, “Ayıptır ya, bu çocuklar alın teri döküyor, alın teri. Siz kalkıyorsunuz o diyorsunuz bu diyorsunuz. Yazık günah tekrar söylüyorum, kişi kendinden bilir işi. Bu çocukların üstünden, bizim üzerimizden kahpece plan yapmasınlar. Biz şampiyonluğu kaybedebiliriz, olmayabiliriz, olacağız da, onlara inat olacağız. İlk defa söylüyorum bunu, yazsınlar, altını çizsinler. Ama bu çocuklar üstünden plan yapmasınlar, bizim üzerimizden yapmasınlar. Kendileri biliyorsa o işleri onlara yakışır, yapıyorlar da helalı hoş olsun onlara ama çok yakıştırıyorum.” dedi. Karaman soru almadan sinirle kalkarak futbolcularının yanına gitti.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: