Burger King’den at eti açıklaması geldi

HDP Genel Merkezi’ne silahlı saldırı şoku

Nurgül Yeşilçay sevişme sahnesi, Nurgül Yeşilçay Gece filmi fragmanı izle

İstanbul’da su kesintisi iptal edildi

Umut Treni Derneği engellileri unutmadı

Sağlık 21 Nisan 2015
396

Bilecik’in Bozüyük beldesindeki Engelliler Dayanışma Derneği üyelerine, Umut Treni Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından engelliye tekerlekli sandalye, görme engelli bastonu ve koltuk değneği dağıtıldığı belirlendi.

Engelliler Dayanışma Derneği binasında gerçekleştirilen dağıtım töreninde konuşan Dernek Başkanı İsmail Çelik, “Umut Treni Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından dernek üyelerimize ihtiyaç pozisyonlarına göre tekerlekli sandalye, görme engelliler için baston ve koltuk değneği yardımı yapıldı. İhtiyaçlarımızın giderilmesi noktasında bizlere destek olarak üyelerimizi sevindirdiler ve hayır dualarını aldılar. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Umut Treni Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Burhanettin Güler ise, dernek olarak Türkiye’nin belirli yerlerinde bu tarz yardımlara devam ettiklerini belirterek, “Burada da değerli kardeşlerimize yardımda bulunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hayırlı olsun, sağlıklı ve iyi günlerde kullansınlar” ifadelerini kullandı.

Engelliler Dayanışma Derneği Başkanı İsmail Çelik tarafından Umut Treni Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Burhanettin Güler’e Metristepe Anıtının yer aldığı bir plaket takdim edildi. Konuşmaların akabinde ihtiyaç sahibi 17 engelliye tekerlekli sandalye, 5 adet görme engelli bastonu ve 5 tane de koltuk değneği dağıtıldı.

Programa, Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa Yürükçü, Hayrettin Eldemir, Engelliler Dayanışma Derneği Başkanı İsmail Çelik, Umut Treni Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Burhanettin Güler, Kent Konseyi Başkanı Muzaffer Tekelioğlu, bazı dernek temsilcileri ve dernek üyeleri katıldığı öğrenildi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: