Karadayı kadrosunda yeni isim!

Arap dünyası Bursa’da buluştu

Diyarbakır’da polise silahlı saldırı

Çağatay Ulusoy ile Serenay Sarıkaya’dan şok karar

Uludağ Ünivesitesi’nde Hayrettin heyecanı

Magazin 21 Nisan 2015
271

Yaptığı program ve sosyal medyada paylaştığı videolarla gençlerin ilgisini çeken Hayrettin, Uludağ Üniversitesi’nde talebelerle buluştu.

Hayrettin, Uludağ Üniversitesi İşletme Topluluğu’nun organizasyonuyla talebelerle buluştu. Profesör Doktor Mete Cengiz Kültür Merkezi’ndeki programa bir çok talebe katıldı. Öğrencilere keyifli anlar yaşatan Hayrettin, çekilişle türlü armağanler dağıttı. Uludağ Üniversitesi’nin kendisi için özel olduğuna vurgu yapan Hayrettin, “Üniversite talebeleriyle buluşmak için koşa koşa geliyoruz. Öğrenciler çok daha samimi ve net oluyorlar. Böylece yaptığımız tesirlik hem çok keyifli, hem de interaktif geçiyor. Çektiğimiz videolar da talebelerle ilgili olduğu için samimi bir ortam oluyor. Uludağ Üniversitesi’nde olmaktan ekip olarak heyecanlıyız. İstanbul dışındaki ilk gösterimi Uludağ Üniversitesi’nde yapmıştım. O yüzden burası benim için çok önemli bir yer” dedi.

Hayrettin, çektiği videolar ile ilgili soru üstüne, “Biz Türk ve Müslümanız. Bizim örflerimiz ve geleneklerimiz var. Bunlara bağlı olarak da sınırlarımız var. Yaptığımız projelerde de bu ahlak sınırlarının korunması gerektiğini düşünüyoruz.” şeklinde ifade etti.

Ünlü şovmen Hayrettin, hayranlarıyla tek tek fotoğraf çekilmeyi ihmal etmedi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

Bunlar da var!
Her gün et yiyenler dikkat!

Her gün et yiyenler dikkat!

25 Ocak 2015
275
Alanya’da turizm coşkusu

Alanya’da turizm coşkusu

23 Mayıs 2015
233
Arda Turan’a ilk 11 şoku!

Arda Turan’a ilk 11 şoku!

29 Kasım 2014
272

%d blogcu bunu beğendi: