Nisan ayında kar ve fırtına vurdu

Apple AIDS’li hastalara destek olacak

İmam Hatip Platformu üyeleri Mahir Ünal ile buluştu

Yunanistan’da cezaevinde isyan çıktı

Türkiye’nin en pahalı defans oyuncusu Almanya’ya gitti

Spor 1 Temmuz 2015
378

Beşiktaş’tan Red Bul Leipzig’e transfer olan Atınç Nukan Almanya‘ya doğru yol aldı… Türk futbol tarihinin en pahalı Türk stoperlerinden biri olan Atınç yeni takımının sezon açılışına katılmak üzere yola çıktığı görüldü. Almanya’ya giderken yanında babası Şenol Nukan ve menajeri Ahmet Bulut olan Atınç yarın sağlık kontrollerinin akabinde Leipzig takımı ile 5 yıllık mukavelename imzalanması bekleniyor.

KARAR AİLECEK ALINDI

Havaalanında basın mensuplarına izahlarda bulunan Atınç Nukan kendisi için çok zor bir karar ve çok duygusal bir an olduğunu ifade etti. Bu kararı ailece aldıklarını açıkladı. Kendisi için yeni bir yol çizdiğini ve yeni bir kariyer planlaması yaptıklarını ifade ederek şöyle konuştu: “Hayatımda her şey değişecek ama hepsinin üstesinden geleceğimize inanıyorum” diye konuştu.

MADDE YOK

Genç oyuncunun menajeri Ahmet Bulut, Atınç mukavelenamesinde Beşiktaş’a geri dönüş için özel bir madde olmayacağını açıkladı. Ahmet Bulut görüşmelerin iki hafta sürdüğünü ve Leipzig’in hocasının Atınç’a projelerini anlattıktan akabinde bu kararı aldıklarını açıkladığı görüldü. Bulut,Atınç’ın hedefinin Almanya’da 1-2 sene oynayıp daha iyi yerlere gelmek olduğunu da sözlerine ekledi. Genç futbolcunun babası Şenol Nukan ise oğlu ile gurur duyduğunu ve Ahmet Bulut’a sonuna kadar güvendiklerini açıkladı.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

Bunlar da var!
O mesajlara inanmayın

O mesajlara inanmayın

24 Şubat 2015
472
İsrail hakkında şok iddia!

İsrail hakkında şok iddia!

27 Kasım 2014
253
Umut Veli Develi kimdir ?

Umut Veli Develi kimdir ?

5 Şubat 2015
359

%d blogcu bunu beğendi: