Bu fotoğraflar aşırı rahatlık içerir

“Katledilen kadınlar Özgecan İsyanımız” pankartı tutuklattı

Çakar’dan Yerlitaş’a: Siz tam bir ekran hayvanısınız!

Medcezir dizisinde sevişme sahnesi

Türkan Şoray benzeriyle buluştu

Magazin 6 Haziran 2015
352

Türk sinemasının efsane ismi Türkan Şoray, geçen gün bir alışveriş merkezi içerisinde bulunan özel bir işletmenin açılışı için Çanakkale’ye geldiği ifade edildi. Kendisine benzerliğiyle dikkat çeken genç bir kızı gören Şoray, “Siz aynı bana benziyorsunuz. Benim gençlik yıllarımı sizde görüyorum. Çok güzelsiniz” diye konuştuğu görüldü.

FOTOĞRAF ÇEKTİRDİ

Kapı önünde uzun kuyruklar oluşturan Türkan Şoray hayranları fotoğraf çektirebilmek için birbirileriyle yarışa girdi. Yaklaşık 4 saat boyunca işletme içerisinde kalan Türk sinemasının Sultanı, hayranlarıyla bol bol hatıra fotoğrafı çektirip, imza attı.

AKŞAM YEMEĞİ VERİLDİ

Gerçekleştirilen imza günün akabinde işletme sahipleri, AVM yöneticileriyle beraber Türk Sinemasının Sultanı Türkan Şoray’ı akşam yemeğinde iyi şekilde ağırladı. Kendisiyle hatıra fotoğraf çektirmeye gelen 22 yaşındaki Elif Kuzu’yu görünce şaşkınlığını gizleyemeyen Türkan Şoray, Elif Kuzu’ya “Siz aynı bana benziyorsunuz. Benim gençlik yıllarımı sizde görüyorum. Çok güzelsiniz” diye konuştuğu görüldü.

Türkan Şoray’a akşam yemeğinde de çok fazla ilgi olunca, akşam yemeğini yarıda bırakarak özel aracıyla İstanbul’a geri dönmek üzere yol aldı.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

Bunlar da var!
PMYO mülakatında şok olay!

PMYO mülakatında şok olay!

2 Temmuz 2015
422
New York’ta Mehteran şov

New York’ta Mehteran şov

16 Mayıs 2015
300
Galatasaray zor kurtuldu!

Galatasaray zor kurtuldu!

1 Şubat 2015
378

%d blogcu bunu beğendi: