Google’de deprem yaratan istifa

‘Ramazan Geceleri’ne ilgi büyük

Metabolizmanızı hızlandırın !

Kurtlar Vadisi Pusu’da hesaplar karıştı!

Türk futbolunun dev çınarı 112 yaşında

Spor 19 Mart 2015
271

Beşiktaş Başkanı Orman sözlerine “Hepimiz, dünyadaki tüm Beşiktaşlılar için en gururlu, en onurlu gün… “diye başlayıp şöyle davam etti:

EN ONURLU GÜN

“Bugün 19.03.2015…

Hepimiz, dünyadaki tüm Beşiktaşlılar için en gururlu, en onurlu gün… 

Beşiktaşımız, Serencebey semtinde yirmi iki yürekli büyüğümüz tarafından kurulmuş, 112 yıldır nesillerden nesillere gururla taşınmış, milyonların sevgisiyle bugünkü çağdaş düzeyine ulaşmıştır. Beşiktaş’ı 112 yıldır tertemiz duygular, sevgi, aşk, fedakarlık, emek, hizmet, dayanışma, birlik ve beraberlik ayakta tutmuştur. Bizim en büyük gücümüz, bu değerlerimizdir.

Beşiktaşımız, Türkiye’nin en büyük, ilk ve öncü kulübüdür. 112 yıldır ezeli rekabet, ebedi dostluk çerçevesinde gerçekleştirdiğimiz sportif yarışta büyük bir tarih yazdık. 

Beşiktaşımız’ı bir semt takımı olarak doğup, dünyanın tanıdığı bir kulüp haline getiren şanlı tarihine; yeni zaferler, yeni şampiyonluklar, Avrupa ve dünya arenasında başarılarla dolu devamlılık, çağdaş vizyon kazandırmak için hep beraber omuz omuza, yılmadan, azimle çalışmaya devam edeceğiz. 

Siyah-Beyaz renklere gönül veren siz değerli taraftarlarımız oldukça nice 112 yıllar kutlamaya devam edeceğiz. 

Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün başkanı olarak kulübümüzün 112. yılında dünyadaki tüm Beşiktaşlılar’ı en içten dileklerimle kutluyor, Beşiktaşımız’ın bugünlere gelmesinde emek vermiş tüm değerli Beşiktaşlılar’ı minnetle, şükranla anıyorum.” diye belirterek sözlerini bitirdi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: