6 Kasım 2014 Perşembe SBT-TNS Reyting Sonuçları açıklandı.

Asker yardım edeyim derken canından oldu!

Bursa’da küçük geyiğe sahip çıktılar

Yunanistan’da devrim gibi karar!

Turgay Kıran iddaalı geliyor

Spor 20 Mayıs 2015
317

Galatasaray’da başkanlık seçimi yaklaştıkça faaliyetler artıyor.

Galatasaray Kulübü’nün 23 Mayıs Cumartesi günü yapılacak olağan seçimli genel kurulunda başkan adayları arasında yer alan Turgay Kıran, yönetimini tanıttığı görüldü.

Başkan adayı Turgay Kıran, Ataköy Sheraton Otel’de gerçekleştirdiği organizasyonda, yönetim kurula aday listesinde yer alan isimlerden Levent Karadeniz, Taylan Özen, İbrahim Bozan, Ozan Korkut, Ulvi Süvarioğlu, Vildan Taştop, Erdal Aslan, Adnan Mete, Pelin Atılgan Çobanoğlu ve Edip Önder’le beraber beraber medya mensuplarının karşısında bilinmeyen konulardan bahsetti.

Seçime Kıran’ın listesinde giren isimler, tek tek söz alarak özgeçmişlerini aktarırlarken, tanıtım toplantısına katılamayan Ömer Kayalıoğlu, Tayfun Akgüner, Orhan Sürek, Okan Böke ve Saruhan Sarman’ın bilgilerini ise Turgay Kıran kendisi aktardı.

Konuşmasına, Galatasaray Eğitim Vakfı Başkanı İnan Kıraç’a yüklenerek başlayan Turgay Kıran, Yıllardan beri bir büyük ağabeyimiz var. Kıraç Vakfı Başkanı, pardon Galatasaray Eğitim Vakfı Başkanı derken, şu ifadeleri kullandı

Beyefendi zaman zaman çıktı televizyon kanalarında, var olan başkanı yollamayı düşündüğünü ve yolladığını dedi. Sonra başkan olacak isimleri duyurdu. Galatasaray’da tarifi imkansız bir yara açmış pozisyonda. İstediğini getiriyor, istediğini götürüyor. Bunun da bir kırılma noktası var. O da bu seçimler. Bu kez istediğini yapamayacak. Bunun neticesinde artık Galatasaray, kendi seçimiyle, hür fikriyle istediği yönetimi getirme şansı yakalayacak. Ben ve arkadaşlarım da bu öncülüğü yapmaktan büyük onur duyacağız.

Kulübün mali pozisyonuyla ilgili projelerini dile getiren ve gayrimenkul geliştirme planlarını aktaran Kıran, yönetime gelmesi pozisyonunda Galatasaray Sportif AŞ’nin başına Adnan Öztürk’ü getireceğini, Ali Dürüst ve Abdurrahim Albayrak’a da yine beraber çalışma teklifinde bulunacağını anlattı.

Galatasaray Futbol Takımı’nın sezonu şampiyon tamamlayacağını ve teknik direktör Hamza Hamzaoğlu’nun hep destekçisi pozisyonunda bulunacaklarını söyleyen Kıran, genel kurulun kendi yönetimlerini tercih etmesi pozisyonunda tüm sorunları aşabilecek kapasitede bir yönetime sahip olduklarını ifade etti.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

Bunlar da var!
Tecavüzcü çete çökertildi

Tecavüzcü çete çökertildi

15 Kasım 2014
204
Mustafa Sarıgül adliyede !

Mustafa Sarıgül adliyede !

28 Ocak 2015
354
YHT rekora koşuyor !

YHT rekora koşuyor !

4 Ocak 2015
243
55 TL’ye uçuş imkanı!

55 TL’ye uçuş imkanı!

2 Aralık 2014
274
Google ‘a büyük rakip!

Google ‘a büyük rakip!

7 Şubat 2015
396
Beşiktaş kritik virajda

Beşiktaş kritik virajda

16 Mart 2015
324

%d blogcu bunu beğendi: