Ağız kokusundan kurtulmak için önemli tavsiyeler

Ünye’de ateşten atladılar!

Lider Göztepe kupayı kaldırdı

Antalya kültür rehberi

Tuba Büyüküstün’e hayranlarından büyük sürpriz!

Magazin 9 Şubat 2015
326

Büyük sürpriz için Büyüküstün’ün Türkiye’nin yanı sıra Amerika, Almanya, İskoçya, Mısır, Cezayir, Gürcistan, Azerbaycan başta olmak üzere çeşitli ülkelerdeki hayranları kolları sıvadı. Hayranlarından bir bölümü duygularını yazarken, Büyüküstün’ün ‘Kara Para Aşk’ dizisinden arkadaşları Işıl Yücesoy ve İlkin Tüfekçi de bu çalışmaya yazıları ile katkı verdi.

KİTAP 3 BÖLÜMDEN OLUŞUYOR

Büyüküstün hayranlarından Aysel Aliyeva, Aytül Budak, Gönül Karakaş, Sibel Yıldırım ve Ümmühan Kaplan’ın organize ettiği kitap yazı, şiir ve çizimler olmak üzere 3 bölümden oluştu. 

Amerika dışında yayınlanan televizyon programlarının en iyilerinin seçildiği ve ödüllendirildiği 2014 Uluslararası Emmy Ödülleri’nde Türkiye’yi ‘En İyi Kadın Oyuncu’ kategorisinde temsil eden Büyüküstün için hazırlanan kitabın tanıtım yazısında şöyle denildi:

TUBA BÜYÜKÜSTÜN’E HAYRANLARINDAN BÜYÜK SÜRPRİZ FOTO GALERİSİ İÇİN TIKLAYIN

SEYİRLİK DEĞİL ÖMÜRLÜK SEVDİĞİMİZ

“Seyirlik değil, ömürlük sevdiğimiz. Senin için çıktığımız bu heyecan dolu yolculukta, birçok duyguya yer verdi yüreğimiz. Gözümüzün önünde sana sunduğumuz kitabımızı eline alıp sayfalarına usulca dokunuşlarını ve yüzünde açılan tebessümü hayal ettik. Kalbimizden geçen en özelimizi yine kalbimizde büyüttüğümüz en özelimize teslim edelim dedik.” Hayranları, Tuba Büyüküstün’ü Bebek’teki film setinde ziyaret ederek kitabı verirken sanatçı kendisine gösterilen bu sevgiden çok duygulandığını söyledi. 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: