Gönül İşleri’nde şok gelişmeler!

Premier Lig Devleri Muslara’nın Peşinde

CHP’de istifa depremi !

Apple Watch’taki giriş ne işe yarıyor?

Timur Noyan’dan Fernandao açıklaması

Spor 11 Mayıs 2015
308

Bursaspor Başkan Adayı Timur Noyan, Şenol Güneş, Fernandao ve Josue konularına açıklık getirerek, “Şenol Hoca ile buluştuk. Hocamızla yola devam etmek istiyoruz. Josue ve Fernandao için önümüzdeki hafta çalışmalara başlayacağız” diye konuştu.

KAHVALTI YAPTILAR

Bursaspor Başkan Adayı Timur Noyan, Kozahan’da yeşil-beyazlı taraftarlarla kahvaltıda bir araya geldi. Burada izahlarda bulunan Noyan, “Allah nasip ederse kongreyi aldıktan akabinde Bursaspor bir değişim yaşayacak. Bu değişimi hep beraber başaracağız. Bursaspor layık olduğu şekilde dik duran, Türkiye ve yurt dışından adından her zaman duruşuyla, başarılarıyla söz ettiren bir takım oluşturmak istiyoruz. Bunu başaracağımızı umut ediyorum. Dışarıda 3, içeride 5 atan bir Bursaspor oluşturmak istiyoruz” şeklinde durumu özetledi.

ŞENOL HOCA AÇIKLAMASI

Teknik direktör Şenol Güneş’in akıbetiyle ilgili sorulan soruya yanıt veren Noyan, “Şenol hocamız ile geçen günlerde buluştuk. Şenol hoca, takımın dağılmasını istemiyor. Bizde onunla aynı kanaatteyiz. Bir daha ki seneye birkaç takviye daha yapılmasını da istedi. Biz hocayla devam etmek istiyoruz. Allah kısmet ederse gerekli takviyeler için çalışmalara başladık. Kongreden çıkacak sonuca göre hayatımıza devam edeceğiz. Hocamızdan çok memnunuz ve kendisi de gayet olumlu. Gençlere şans verip, onları çok iyi anlayan hoca. Bursaspor’umuza çok yararlı olduğunu düşünüyoruz. Allah kısmet ederse hayatımıza hoca ile devam edeceğiz” diyerek konuya açıklık getirdi.

ÇARŞI’YI GEZDİ

Noyan, Fernandao ve Josue için kongreden akabinde uğraşlarına başlayacaklarını dedi. Basın izahının akabinde Noyan, listesindeki isimlerle beraber tarihi Kapalı Çarşı’yı gezdiği görüldü.

Etiketler:
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: