Başbakan Ahmet Davutoğlu tarihi projeyi açıkladı

Gülse Birsel’den veda

Portakal üreticileri isyanda!

Genç kız tecavüze kalkışan adamı saçından tuttu ve…

Tek dileği ‘Murat Boz’

Gündem 22 Şubat 2015
316

Bursa’ya bağlı Mudanya’da Demirhane Mahallesi’nde oturan Sabiha- Remzi Ağlaşan çiftinin 4 çocuğunun en küçüğü olan ve ‘Turner Sedromu’ tanısı konulan Selcan, Murat Boz hayranı. Odası şarkıcının fotoğraflarıyla süslenen Selcan’ın en büyük isteğıi Murat Boz ile yan yana fotoğraf çektirmek.

KAMYONETİN ALTINDA KALDI

Hatice İsmail Hakkı Kayan İlköğretim Okulunda 8’inci sınıfa giden Selcan, yaklaşık bir ay önce okul çıkışı karşıya geçmek için üst geçiti kullanmayınca, Mehmet B. yönetimindeki 16 KV 385 plakalı kamyonetin altında kalarak ağır yaralandı. Kaldırıldığı hastanede uzun süre yoğun bakımda kalan Selcan, bu süre içerisinde ailesinden, sürekli olarak şarkılarını söylediği Murat Boz’un kendisini ziyarete gelmesini istedi. Bir süre önce yemek yiyemediği için beslenme makinesine bağlı olarak hastaneden taburcu edilen ve yürüyemeyen Selcan, Murat Boz’un posterleriyle süslediği odasında sanatçının kendisini ziyaret edeceği günün özlemiyle yaşıyor.

ZİYARET ETMESİ YETERLİ

Ağır yaralanan Selcan Ağlaşan hastanede dahi sürekli Murat Boz’u sayıkladı. Selcan’ın babası Remzi Ağlaşan şöyle dedi:”Selcan, Murat Boz hayranı. Odasını onun fotoğrafları ile süsledi. Sürekli onu konuşuyor. Hastanede yatarken dahi Boz’un parçalarını söylüyordu. Kızımın sağlığına kavuşması için Murat Boz’un Mudanya’ya gelip, evimizde yavrumu ziyaret etmesi yeterli olacak. Bu isteğimizi kendisine ulaşamadığımız için iletemedik.”  

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: