Zincirleme kazada büyük facia! 6 ölü

11 yaşındaki çocuk gardrop içinde kendini astı

Her gün et yiyenler dikkat!

Facebook’a süper özellik Freelyshout !

Taşköprü hastanesine kavuşuyor

Sağlık 13 Mayıs 2015
335

Kastamonu İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği, Taşköprü Devlet Hastanesi’nin mukavelenamesini imzaladıyarak hastane yolunda ilk aşamayı geçti. Genel Sekreterlik makamında yapılan imza törenine, Genel Sekreter Tahir Zafer Karahasan, Magnesia Yapı İnş San. ve Tic. Ltd. Şti adına Deniz Yılmaz, Yatırım ve İnşaat Müdürü İbrahim Sağlık, Kastamonu 1.Noter Başkatibi İskender Avcı’nın katıldığı görüldü.

SAĞLIK SORUNLARI BİTECEK

İmzalanacak sözleşme öncesi kısa bir izah yapan Genel Sekreter Tahir Zafer Karahasan; “İmzasını atacağımız bu mukavelename ile Taşköprü İlçemizin sağlık sorunlarının büyük ölçüde çözüme kavuşacağına inanıyorum. İşin mukavelename bedeli 15.053.000.TL olup, yer tesliminden akabinde 550 günlük bir süresi vardır. Sağlık alanında yapılacak bu yatırımın tüm Taşköprü’ye ve şehrimize hayırlı uğurlu olmasını diler, bu eserin beldemize kazandırılması için emeği geçen tüm kişi ve kuruluşlara teşekkür ederim” dedi ve yatırımın süresi içerisinde ve en kaliteli şekilde yapılacağını ifade etti.

ONA GÖRE ÇALIŞACAĞIZ

Yüklenici firma “Magnesia Yapı İnş San. ve Tic. Ltd” adına konuşan Deniz Yılmaz ise şöyle konuştu: “Mevsimsel şartların elverdiği ölçüde en kısa zamanda ve en iyi şekilde inşaatı bitirip teslim etmeyi şimdiden taahhüt ediyoruz. İnsan sağlığı her şeyden önemli olduğunun bilincindeyiz ona göre çalışacağız” şeklinde konuştu.

Tören karşılıklı imzaların atılmasıyla son buldu.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: