Beşiktaş, Torku Konyaspor’a 1-0 boyun eğdi

Altında düşüş devam ediyor!

Kabineye seçim ayarı: 3 atama

Tır bakın nereye takıldı!

Tahtakurusunu zehirleyim derken çocuklarını öldürdü

Gündem 26 Şubat 2015
316

Kanada’da akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Alman Focus dergisinin haberine göre, olay Kanada’nın Fort McMurry kentinde meydana geldi. Pakistanlı anne evini saran tahtakurularından kurtulmak için, Pakistan’dan getirdiği böcek ilacını kullandı.

8 AYLIK BEBEK HAYATINI KAYBETTİ

Zehirlenen çocuklardan sekiz aylık bebek hastanede yaşamını yitirirken diğer çocuklar ise yoğun bakımda yaşam mücadelesi veriyor. Alberta Üniversitesi Toksikoloji bölümünden uzman James Kehrer, Pakistan’dan getirilen böcek zehrinin nemlenmesiyle havada fosfin gazı oluştuğunu ifade ederek, “Bu gaz genelde tahılları dezenfekte etmekte kullanılmaktadır. Gerçi tahtakurularını da öldürür, ama çok tehlikeli bir maddedir. Özellikle çocuklar için çok tehlikelidir” dedi. 

YATAK ODASINA BOLCA İLAÇ DÖKMÜŞ

Çok üzüntülü olduğu görülen annenin, böcek zehrini özellikle çocukların yataklarındaki tahtakurularını öldürmek için yatak odalarına bolca döktüğü tespit edildi. Uzmanlar, böcek zehrinin oluşturduğu gazların çocukların oynadığı yerlerdeki halılara bulaştığını da belirtti. Hastanede sağlık kontrolü için gözlem alınan annenin, üzüntünden olayla ilgili olarak konuşacak durumda olmadığı bildirildi. 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

Bunlar da var!
Taksim’de hareketli saatler

Taksim’de hareketli saatler

20 Nisan 2015
261
NATO: Rusya Ukrayna’ya girdi

NATO: Rusya Ukrayna’ya girdi

12 Kasım 2014
306
Buğdaya dikkat!

Buğdaya dikkat!

2 Aralık 2014
318
Borsada yükseliş hakim

Borsada yükseliş hakim

24 Nisan 2015
342

%d blogcu bunu beğendi: