Cinayete teşebbüsten aranan zanlı saklandığı ahırda yakalandı

AK Partili Yılmaz Tunç kız isteme merasiminde

“Dünyadaki üç mikro heykeltıraştan biri”

Erdoğan’dan son dakika 4G açıklaması

Survivor’da adaya kim veda etti?

Magazin 23 Nisan 2015
317

Survivor All Star ada konseyinde bir ilk yaşandı. Survivor’da dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımında eleme heyecanı yaşandı.

HASAN, TURABİ’NİN İSMİNİ SÖYLEDİ

Geçtiğimiz Pazar akşamı yayınlanan ada konseyinde Hasan ve Bozok eşit oy alarak elemeye kalan ilk iki yarışmacı olmuştu. Lakin adı yazılan Hasan, çarşamba akşamı sms oylamasında halktan en fazla oyu alan isim olduğu için eleme adaylığı düştü ve oylamaya kalması için bir isim söyleme hakkı kazandı. Hasan yine ‘kötü insan’ dedi ve Turabi’yi elemeye aday gösterdi. Bir diğer isim söyleme hakkı ise kişisel dokunulmazlık oyununu kazanan Nadya’da oldu. Nadya ise elemeye kalacak isim için Özlem’in adını dedi.

SURVİVOR’DAN ELENEN ÖZLEM OLDU

Nadya Özlem’in adını Bozok’u kurtarmak için dediğini ve Özlem’e karşı kişisel bir probleminin olmadığını dedi. Böylece eleme oylamasına Özlem, Bozok ve Turabi kalmış oldu. Yapılan oylamada 3 aday içinde halktan en az oyu alan yarışmacı olan Özlem Survivor’dan elenerek adaya veda etti.

TURABİ, HASAN’A YÜKLENDİ

Ada konseyinde Turabi ise Hasan’a yüklendi “Yüzüne maske takmış âlemi kandırıyor. Ben gerçek yüzünü ben biliyorum. Herkesi kandırdığı için halk oylamasında da 1. oldu” şeklinde duygularını dile getirdi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: