Balıkesirspor’de yaprak dökümü başladı

‘Hacker’lık çok kolay bir iş’

Mutlu Kaya’ya müzikli tedavi!

Büyük katliam

Spor denince akla Galatasaray gelir

Spor 11 Mart 2015
369

Maddi imkansızlıklara rağmen sarı – kırmızılı kulüp, sporun tüm branşlarında kıyasıya zirve inadını devam ettiriyor. Galatasaray’da sporcularına yapılan ödemelerin aksaması sürekli medyada yer alırken, son olarak basketbol takımının kaptanı Carlos Arroyo’nun da para nedeniyle kulübü terk etmesine rağmen kulübün sportif başarılarını engellemiyor. Galatasaray futbolda sezon ortasında teknik direktör değiştirmesine rağmen liderliğini devam ediyor. Yaşanılan mali sıkıntı futbolda kendini yoğun hissettirmesine ve transfer taksitlerinin 2-6 ay arasında gecikmeler yaşanmasına rağmen sarı kırmızılı takım teknik direktör Hamza Hamzaoğlu önderliğinde dördüncü yıldız için çalışmalarına devam ediyor. Bu arada Hamza Hamzaoğlu ve ekibine sadece iki ay ödeme yapıldığı ve uzun süredir ücret alamadıklarını söylemek gerek.

6 OYUNCU İLE MÜCADELE ETTİ

Galatasaray basketbol takımı ekonomik nedenlerle 7 as oyuncusunu kaybetmesine rağmen Euroleague mücadelesinin yanında, ligde de Play-Off mücadelesine devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Ergin Ataman ve takımı sadece 6 oyuncu ile mücadele etmesine rağmen Avrupa’nın en pahalı ekipleri arasında olan Fenerbahçe Ülker’i baştan sona üstün götürdüğü maç sonunda yenmeyi başararak Sarı – Kırmızılı camianın futbolda yaşadığı derbi üzüntüsünü unutturmuş oldu.

DÜNYA ŞAMPİYONLUĞU İÇİN İDDAALI

Başarılı gidişini devam ettiren kadın basketbol takımı, Türkiye Ligi’nde liderliğini sürdürürken, FIBA Avrupa Ligi çeyrek finalinde Fenerbahçe ile kıyasıya kapışıyor. Geçen yıl Avrupa şampiyonu olan Sarı-Kırmızılılar çok önemli oyuncularını kaybetmesini rağmen Ekrem Memnun önderliğinde iddiasından geri adım atmış değil. Basketbolun üçüncü şubesi tekerlekli sandalye basketbolda ise Sarı- Kırmızılılar, Türkiye’de adeta şampiyonluklara ambargo koyarken Dünya Şampiyonluğu için de iddaası var.

ŞAMPİYONLUK MÜCADELESİ DEVAM EDİYOR

Erkek ve bayan voleybol Avrupa’da mücadele eden Sarı – Kırmızılılar, kadın voleybolda CEV Kupası çeyrek finalinde Rusya’nın Omichka takımını altın sette devirerek yarı finale yükseldi ve Galatasaray tarihinde bir Avrupa zaferi kazandı. Erkek voleybol takımı ise, Challenge Kupası çeyrek finalinde Sırp Vojvodino’ya altın sette yenilerek Avrupa’ya veda etti. Galatasaray, yüzme ve sutopunda da Türkiye şampiyonluğu için en büyük aday konumundayken, yine kürek ve judoda şampiyonluk mücadelesi devam ediyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: