Hemşirelerden ‘Ağır’ protesto

Uzmanlar açıkladı deprem kapıda!

Kürtajdan sonra hayatını kaybetti

Abdullah Gül Fransa’daki saldırıyı kınadı

Sony Xperia Z1’e güncelleme müjdesi

Teknoloji 20 Mayıs 2015
317

Sony iki hafta önce Xperia Z2 ve Z3 serisi dokunmatik telefonları için yeni bir firmware güncellemesi hazırladığı duyumu gelmişti. Bu güncellemede Android 5.0.2 Lollipop işletim sistemi sabit kalıyor lakin bazı hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler olduğu biliniyor. Duruma bakılırsa aynı güncelleme bugün Xperia Z1, Z1 Compact ve phablet sınıfındaki Z Ultra dokunmatik telefonlara da gelmiş durumda.

Resmi yenilikler kaydına bakılırsa görev değiştiricisi arayüzüne tüm uygulamaları kapatma seçeneği geri kazandırıldığı görünüyor. Uygulamaları microSD karta taşıma esnasında karşılaşılan sorunlar çözülmüş ve LED bildirim ışığı ile ilgili sıkıntılar tamamen çözülmüş durumda. Kilit ekranı ve bildirim çubuğunda artık “Servis Yok” ibaresi belirmemekte. Android Lollipop kilit ekranı bildirimleri tesirleştirilmiş pozisyonda ve pil seviyesi ciddi şekilde düştüğünde devreye sokulabilen Ultra Stamina modu sorunları halledilmiş gözlemleniyor.

Firmware güncellemesi Xperia Z1, Z1 Compact ve Z Ultra dokunmatik telefonlara OTA veya Sony PC Companion aracılığıyla yüklemek mümkün.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

Bunlar da var!
Kosgeb desteğe devam ediyor

Kosgeb desteğe devam ediyor

23 Nisan 2015
368
Tarlada servet yatıyor

Tarlada servet yatıyor

21 Kasım 2014
302
Kocaeli’de yazarlar konuştu

Kocaeli’de yazarlar konuştu

25 Mayıs 2015
313
Coca cola firması satılıyor

Coca cola firması satılıyor

20 Kasım 2014
368
İstanbul’da patlama!

İstanbul’da patlama!

9 Ocak 2015
337

%d blogcu bunu beğendi: