Fethullah Gülen için uluslararası yakalama kararı çıkarılıyor!

Sarp Levendoğlu Birce gerçeğini itiraf etti

İş yerinde kaçak sigara operasyonu

Drogba Galatasaray’ı unutmadı

Sony Xperia M4 Aqua kamera detayları

Teknoloji 4 Ağustos 2015
586

 

Sony Xperia M4 Aqua’nın kamera incelemesini sizler için yaptık…. Sony Xperia M4 Aqua, çift LED’li flaşı ve f/2.0 diyafram açıklığına sahip lensiyle beraber 13 megapiksel çözünürlüğünde ana kameraya ve 5 megapiksellik ön kamerayla dikkat çekiyor.

Kamera uygulamasının arayüzü, Superior Auto modunu, kullanmak isteyecekler için birkaç efekt verme opsiyonu tanınmış Manuel modu kapsıyor ve video ve fotoğraf kaydetme butonlarını temel alarak oluşturulduğu biliniyor. Bunun dışında uygulamanın hızlı olduğunu söylemek zor. Kamera hızlı açılmıyor, hızlı odaklama yapmadığı fark edildi. Ayrıca ara ara uygulamanın çöktüğünü de söylememiz gerekli. Yani performans olacak uygulama kullanıcıları çok mutlu etmediği görüldü.

Görüntü kalitesine değinecek olursak odaklama yavaşlığı, uygulamanın optimizasyon problemi olduğu kadar fotoğraf kalitesini de tesirlediği görüldü. Parlak kısımlar çoğu zaman patlıyor. Detayların da keskin olduğunu söylenemez. Beyaz dengesini ayarlama da sorunlar mevcut. Makro fotoğraflarda renk düzenlemesi neon benzeri, doğal olmayan şekilde tonlanıyor. Ön kameranın sosyal medya – selfie kombinasyonu için yeterli geleceği öngörülüyor.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

Bunlar da var!
Sony’den ilk adım

Sony’den ilk adım

29 Mart 2015
363
Mersin’de kilise konseri

Mersin’de kilise konseri

6 Mayıs 2015
269

%d blogcu bunu beğendi: