Okul bahçesinde 10 Kasım anmasına izin verilmedi

Kazada camdan dışarı fırladılar

İbrahim Tatlıses milletvekili adayı oluyor

Gaziantep’te tır motoru biçti! 1 ölü

Sony Xperia M4 Aqua kamera detayları

Teknoloji 4 Ağustos 2015
623

 

Sony Xperia M4 Aqua’nın kamera incelemesini sizler için yaptık…. Sony Xperia M4 Aqua, çift LED’li flaşı ve f/2.0 diyafram açıklığına sahip lensiyle beraber 13 megapiksel çözünürlüğünde ana kameraya ve 5 megapiksellik ön kamerayla dikkat çekiyor.

Kamera uygulamasının arayüzü, Superior Auto modunu, kullanmak isteyecekler için birkaç efekt verme opsiyonu tanınmış Manuel modu kapsıyor ve video ve fotoğraf kaydetme butonlarını temel alarak oluşturulduğu biliniyor. Bunun dışında uygulamanın hızlı olduğunu söylemek zor. Kamera hızlı açılmıyor, hızlı odaklama yapmadığı fark edildi. Ayrıca ara ara uygulamanın çöktüğünü de söylememiz gerekli. Yani performans olacak uygulama kullanıcıları çok mutlu etmediği görüldü.

Görüntü kalitesine değinecek olursak odaklama yavaşlığı, uygulamanın optimizasyon problemi olduğu kadar fotoğraf kalitesini de tesirlediği görüldü. Parlak kısımlar çoğu zaman patlıyor. Detayların da keskin olduğunu söylenemez. Beyaz dengesini ayarlama da sorunlar mevcut. Makro fotoğraflarda renk düzenlemesi neon benzeri, doğal olmayan şekilde tonlanıyor. Ön kameranın sosyal medya – selfie kombinasyonu için yeterli geleceği öngörülüyor.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: