New York’ta kelebek etkisi

Vücut Geliştirmede Beslenmenin Önemi

Dört bakan göreve geri dönüyor !

Eksi 10 derecede bikini defilesi

Soner Çetin’den taşeron açıklaması

Gündem 3 Mayıs 2015
292

Cumhuriyet Halk Partili Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, “Kölelik düzeni olan taşeron işçiliğini lakin Cumhuriyet Halk Partisi iktidarı kaldırabilir” diye konuştu.

Doğu Akdeniz Belediyeler Birliği (DAB) ve Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, önce temizlik ve yol şantiyelerine, akabinde park ve bahçeler müdürlüğüne giderek işçilerle görüştü. Çalışanlardan işlerini en iyi şekilde yapmalarını isteyen Başkan Çetin, “Bir anlamda kölelik düzeni demek olan taşeron işçiliğine karşı bir belediye başkanı olduğumu biliyorsunuz. Biz şartlarımızı ve imkanlarımızı zorlayarak, başka yerlerdeki taşeron işçilerinden daha iyi şartlarda çalışmanız için çaba gösteriyoruz. Gelin bu kölelik düzenine hep beraber son verelim” dedi.

Bundan akabinde daha çok şantiyelerde emekçilerle iç içe olacağını dile getiren Çetin, şunları kaydetti:

“Sizden ilk dileğim; Çukurova’yı daha da yeşil ve parkları çok ve tertemiz hale getirmeniz. İkincisi de işinize gönülden bağlı olup Çukurova Belediyesi’yle gurur duymanız. Sizlerden kendi iyiliğiniz için bir destek daha istiyorum: Lütfen bize destek olun, el ele verelim ve bu taşeron işçiliğe son verelim. Bu bir kanun meselesidir ve taşeron lakin biz iktidar olursak sona erer.” diye ifade etti.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: