İstanbul’a yeni rüzgar santralleri kuruluyor

Gümüşhane günlerine ilgi büyük

Bu Tarz Benim’de elenen belli oldu!

Shakhtar Donetsk Fenerbahçe canlı anlatım

Şişli Belediyesi’nde Emir Sarıgül Hayri İnönü arasındaki gerginlik!

Gündem 27 Kasım 2014
282

EMİR SARIGÜL YENİ BİNAYI KENDİ MEKÂNI GÖRÜYOR

Şişli Belediyesi’nin hemen hemen tüm birimleri Okmeydanı’ndaki yeni hizmet binasına taşındı. Emir Sarıgül’ün her yerde‘Bakan getireceğim, binlerce kişi ile yeni hizmet binasını açacağım’ diye şahsileştirdiği yeni binaya kendi makam odasını da taşıdı.

EMİR SARIGÜL İNÖNÜ’YÜ İTİBARSIZLAŞTIRIYOR

Tüm birimleri ve kendi makam odasını taşıyan Emir Sarıgül, Hayri İnönü’nün yeni binaya gelmesine izin vermedi. Tüm Şişlili hizmet aldığı yeni binada Hayri İnönü’den ziyade sürekli olarak Emir Sarıgül’ü görüyor. Böylelikle de halkın içerisinde görünmeyen Hayri İnönü’nün toplum nezdindeki itibarı sarsılmış oluyor.

İNÖNÜ’NÜN İSTİFASINA TOPLUMU HAZIRLIYORLAR

Hiçbir yerde görünmeyen Hayri İnönü’nün ilk önce kendisinin pes etmesi sağlanacak. Son günlerde İnönü’ye yapılan baskı ve şiddetle bu bir nebze de olsa sağlanmış oldu. Sonra Şişlili ve son olarak ta toplum artık İnönü gitsin dedirtilecek. Zaten bu ve benzeri çalışmalar uzun süredir devam etmekteydi. Geçtiğimiz Kurban Bayramı’nın ilk günü de İnönü’nün özel kalem müdürü olmadığı halde basına İnönü’nün gay özel kalem müdürü diye haber yaptırtılmıştı.      

SARIGÜL AİLESİ’NİN İNÖNÜ’YE BASKILARI DEVAM EDECEK

Mustafa Sarıgül’ün Hayri İnönü’yü istifa etmesi için düğmeye basmasıyla birlikte oğul Emir Sarıgül’de atağa geçti. Hayri İnönü ve en yakın adamlarına yapılan baskı ve şiddetlerden sonra ikinci aşama olarak yalnızlaştırma politikası izlenerek İnönü’yü köşeye sıkıştırıp istifa etmesi hızlandırılacak.

Emir Sarıgül’ün önümüzdeki günlerde de bu ve benzeri baskıların artarak devam edeceği ifade ediliyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: