Barcelona İlkay Gündoğan’ı bitirdi!

Trabzonspor Gençlerbirliği’ne bileniyor

Müezzinoğlu:’Erkeğin doğuramadığını kadın doğuruyor’

Azerbaycan, Eskişehir halkına teşekkür etti

‘Senin Türkçen bozuk sana dublaj yapmamız lazım’

Magazin 8 Şubat 2015
380

 Canzel Elçin, Paris’te 25 yıl kalmasına rağmen Türk kimliğini katbetmediğini,  Türkiye’de ‘Kırık Kanatlar’dan sonra oynadığı ‘Hatırla Sevgilim’i en çok sevdiği dizi olarak nitelendirdi. Elçin, bu konuda şöyle dedi:

ÇOK BÜYÜK PRODÜKSÜYONLU BİR İŞTİ 

“İlk dönem dizilerinden birisidir. O dizide piyasadaki herkes oynamıştır. Çok büyük prodüksyonlu bir işti. Dizi için gerçekten kaldırımlar, bir tramvay yapıldı. Biraz ‘Romeo ve Jülliet’ tarzı aAşk hikayesi de çok güzeldi. CHP’li bir çocuk DP’li kıza aşık oluyor. Aile, çatışma, ağır melodram vardı orada. O melodramı oynamak keyifliydi.”

HABERİN FOTO GALERİSİ İÇİN TIKLAYIN

‘TÜRKÇEN BOZUK SANA DUBLAJ YAPMAMIZ LAZIM’

Yurda dönünce konuştuğu bazı kesimler tarafından bozuk Türkçe konuştuğu için eleştirildiğini belirten Elçin, “Çocukken Fransa’ya gidiyorum, ‘Fransızca öğrenmen lazım’ diyorlar. 20 yıl boyunca ‘Fransız’dan daha iyi Fransızca öğrenmem lazım’ diyerek o dili öğreniyorum. Orada tiyatro oynarken Türkiye’den rol geliyor, bana diyorlar ki ‘Senin Türkçen bozuk, sana dublaj yapmamız lazım” diye konuştu.

YAKIN ARKADAŞIZ

Liana Dahdouh’un sorusu üzerine birlikte oynadığı Arap dünyasında çok sevilen Beren Saat ve Tuba Büyüküstün’ün ikisinin de set arkadaşları olduğunu anlattı. Elçin, Arap hayranlarının Tuba Büyüküstün ile ‘Yakın arkadaş’ olduğu, birbirlerine yakıştıkları ve onu sevdiğine dair yazı ve fotoğraf paylaşımları olduğu hatırlatılınca gülerek “Burada ne dememi bekliyorsunuz?” dedikten sonra “Beren ve Tuba Büyüküstün iletelefonla görüşürüz sık sık. Her ikisi de güzel, ikisi de profesyonel ikisi ile de çalışmak isterim. İkisi de süper ve kaliteli insanlar” karşılığını verdi. 

ÖYLE ŞEYLERE TAKILMIYORUM

Elçin, sol gözünün diğerinden daha küçük olduğunu öne sürenler bulunduğunu, kendisi için yazılan yorumlarda fark ettiğini ifade ederken, “Ben öyle şeylere takılmıyorum. Nedenini de bilmiyorum. Bazen yorulduğum zaman oluyor. Küçükken bisiklette kaza geçirdim. Biraz gözümün altında kemik zedelendi. Belki ondan da olabilir. Çocukken biraz yaramazdım; Taş, sapan, her şey oldu. Ondan olabilir” dedi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: