Nikos Zisis’ten Real Madrid açıklaması

Galada çığlık çığlığa karıştı!

Ermenek’te 2 madencinin daha cansız bedenine ulaşıldı

Bu heykel 2 milyon turist çekiyor

Semih Kaya coştu, coşturdu!

Spor 1 Haziran 2015
313

Galatasaray’da forma giyen yıldız futbolcu Semih Kaya, Türk Telekom Arena‘da düzenlenen ve şampiyonluk kupasını kaldırdıkları törenin akabinde basın mensuplarına önemli izahlar yaptı. Bu sezonu şampiyonlukla kapattıkları için çok mutlu olduklarını söyleyen Semih, son 4 senede 3 kez şampiyonluk yaşadıklarını ifade ettiği görüldü.

MUTLUYUM GURURLUYUM

4. yıldızı kazanan ilk takım olduklarını belirten centilmen futbolcu, Galatasaray camiasında, bünyesinde olduğum için çok mutluyum, gururluyum. Dışarıdaki kitle rakamı belli, bizi destekleyen kişiler belli. Gönülden Galatasaraylılar. Ben onları çok seviyorum. Onların da beni sevdiğini biliyorum. Bu şampiyonluk tüm Galatasaray ailesine armağan olsun. Dördüncü yıldızı ilk takan takımız. Biliyorsunuz 2000 senesinden beri ilklerin takımıyız . İnşallah daha da başarılar elde edeceğiz önümüzdeki yıllarda şeklinde durumu özetlediği görüldü.

DİKKAT ÇEKTİ

Genç yıldız Semih Kaya, bu sezon yitirdikleri ve berabere kaldıkları maçlarda üzüntü yaşadıklarına dikkat çekti, Sonuçta çıktığımız rota belliydi, sezon başında dördüncü yıldız hedefleyerek çıkmıştık. Berabere kaldığımız, mağlup olduğumuz maçlar beni mutsuz etti. Bunları Hamza hocamızın da gelmesiyle aştığımızı düşünüyorum. Gayet iyi bir istikrar sağladık. Şu anda geldiğimiz nokta belli, şampiyonluk. İnanılmaz mutluyuz, gururluyuz şeklinde konuştu.

YURT DIŞINDA OYNAMAK İSTERİM

Galatasaray’daki geleceğiyle ilgili bir soru üstüne ise Semih, Bundan önceki izahlarımda da dedim, Galatasaray Kulübü’nün bünyesinde olan sporcuyum. Galatasaray Kulübü’nün bir evladıyım. Her zaman bunu sürdürmek istiyorum. Ama kulübümüzün menfaati önemli. Tabi ben de yurt dışında oynamak isterim ama benim için gönülde her zaman Galatasaray vardır şeklinde cevapladı. Sarı-kırmızılı futbolcu, sezon başında yıldız şeklindeki bir platforma geçerek poz verdikleri takım fotoğrafla ilgili yapılan kek kalıbı yorumlarıyla ilgili olarak da O yorumları yapanlar inşallah izlemişlerdir. Kabardı mı kek Bazılarına göre iyi pişmiştir diye konuştu.

NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEM AZ

Bir diğer Galatasaraylı futbolcu Yasin Öztekin ise Öncelikle bütün takım arkadaşlarımı, hocamı, başkanlarımı tebrik ediyorum. Gerçekten zor bir sezondu bizim için. Benim için daha da zordu. Hiçbir maçımız basit değildi ama inandık. Şampiyon olacağımızı biliyorduk. Şükürler olsun bugün bu atmosferi yaşadık şeklinde açıklama yaptığı görüldü. Teknik direktörlüğe Hamza Hamzaoğlu‘nun getirilmesinin Galatasaray’daki kariyerini tesirlediğini anlatan Yasin Öztekin, Hamza hoca gelmeseydi belki de gidebilirdim, çünkü oynamıyordum. Ne kadar teşekkür etsem az. Ben elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım. Oynamadığım zaman da çalıştım, hiçbir şey demedim. Bir gün o şansın geleceğini biliyordum, o da Hamza hocaydı. Bana o güveni verdikten akabinde kimse beni tutamadı. Bunu oynamadığım zaman da dedim. Ben çok mutluyum, ilk senemde şampiyonluk yaşadım diye konuştu.

7 – 8 SENE BEKLEDİM

Yasin, A Milli Takım’a davet edildiği için çok mutlu olduğunu dile getirerek, Milli formayla ilgili de 7-8 sene bekledim. Fatih hocama çok çok teşekkür ediyorum. Galatasaray’a yararlı olduğumu düşünüyorum. O da beni ödüllendirdi diye düşünüyorum. O formayı giymek âleme nasip olmaz. Kazakistan’a karşı inşallah forma şansı bulur, milli takıma yararlı olurum sözlerini dedi.

UMUT BULUT KONUŞTU

Galatasaray golcü oyuncusu Umut Bulut da çok mutlu olduklarını belirterek, Allah’a şükürler olsun şampiyonluk bu sene bize nasip oldu. Bu sene zor devirlerden geçtik ama zirveye çıkmasını bildik. Taraftarlarımıza, camiamıza hayırlı uğurlu olsun. Bugün ve bundan önce gelen bütün taraftarlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Çok güzel, coşkulu şampiyonluk oldu dedi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: