Zeliha Sunal fırtına gibi geliyor

Lösemili Çağrı Galatasaray maçında sahaya olacak

TEOG Lise 2014-2015 Taban Puanları / YENİ

Dünya devi Gökhan Töre’yi izlemeye geldi!

Selfie’ciler artık zorlanmayacak!

Teknoloji 9 Ocak 2015
342

Birçok akıllı telefon üreticisi, özçekimlerin daha net çözünürlükte ve geniş açılı fotoğraflar yakalaması ön kamera donanımını 5 Megapiksel’e taşımışlardı. Fakat karanlık ortamlarda yine de bir eksik görülüyordu; Flaş!

Çin merkezli bilişim ve akıllı cihaz üreticisi Lenovo, yeni nesil akıllı telefon modelleri Vibe X2 Pro ve P90’ın yanında bir de selfie flaşı tanıttı. Ön kameranın 5 MP’lik performansını yeterli görmeyenler ve karanlık ortamlarda da özçekim yapmak isteyen kullanıcılar için geliştirilen VibeXtensionSelfie Flash adlı ürün, CES 2015’de ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

Akıllı telefon kullanıcıları, akıllı telefonlarda bulunan 3.5 inç kulaklık portuna takabileceği Selfie Flash aparatı sayesinde, en az arka/ana kamera kadar net bir selfie yakalayabilecek. Ürünün en dikkat çeken ve akıllı telefon kullanıcılarının yüzünü güldüren özelliği ise, yalnızca Lenovo cihazlarıyla değil, tüm akıllı telefonlar ile kullanılabiliyor olması.29 $’lık bir fiyat etiketiyle karşımıza çıkan VibeXtensionSelfieFlash’ın, Mart ayı itibariyle piyasaya sürüleceği biliniyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: