Kiraz Mevsimi 18. Bölüm izle, Kiraz Mevsimi 18.bölüm full izle, Kiraz Mevsimi 18.bölüm tek parça izle, Kiraz Mevsimi 8 kasım 2014 izle

Kız meselesinde kan döküldü! Üç yaralı

Yurtdışından alışveriş yapanlar dikkat!

‘Rusya büyük bir saldırı planlıyor’

Selfie (özçekim) çekerken iyi görünmek için ne yapmalıyız ?

Magazin 20 Temmuz 2015
384

Selfie (özçekim) çekerken dikkat edilmesi gereken önemli ipuçlarını sizler için derledik…… Selfie (özçekim) çılgınlığı büyümeye devam ediyor. Çektiğiniz fotoğraflarda kusursuz çıkmak içinse bilmen gereken birkaç önemli nokta var. Ön kameranın gazabına uğramak en büyük korkun olduysa, endişelenmenize gerek yok. 

SANA YAKIŞAN MAKYAJI YAP

Kendini ön plana çıkarmak için önceden denediğin ve kendine yakıştırdığın makyaj stillerini seç. Risk almak istemiyorsan da doğal makyajlar kullan. Önerimiz BB kremini, dudak balmını, maskaranı ve allığını yanından ayırmaman yönünde. Bu unsurlar kusursuz selfieni çekerken istediğin etkiyi kuşkusuz yakalamanı sağlayacak.

AÇI ÖNEMLİ

Önemli unsurlardan biri selfieyi doğru açıdan çekmen. Senin için en doğru açıyı bulmak için yapman gereken tek şeyse birkaç deneme yapman… Kusursuz selfienden önce birkaç selfie çekerek en güzel çıktığın açıyı bul.

IŞIĞIN ÖNEMİ

Fotoğraf ve ışık kelimeleri yanyana geldiğinde hepimizin bildiği bir gerçek ışığı arkamıza almamız gerek. Fakat fotoğraf çekerken en doğru ışığı yakalamak da bir o kadar önemli etken. Güneşin battığı saatlerde çekeceğin selfielerde teninde harika bir ışıltı yakalaman mümkün…

GÜLMEYİ UNUTMA

Çekilecek en güzel fotoğraflar tıpkı en güzel kızlar gibi mutlu olduklarını belli edenlerdir.Pozitif enerjini selfiene yansıtmak için içten bir gülümseme yap.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: