Boğa motosiklete binmeye çalışırsa!

Omurilik Felçlileri koşusuna ilgi büyük

Suriyeli çocuk gelin trajedisi

Bedelli askerlik için bankalar yarışa girdi!

Şehit Uzm.Çvş. Mehmet Ali Bozkurt’un evine ateş düştü

Gündem 25 Eylül 2015
970

Şırnak Beytüşşebap’ta PKK’lı teröristler Uzman Çavuş Mehmet Ali Bozkurt’u haince şehit etti… Beytüşşebap ilçesinde terör örgütü PKK ile girilen çatışmada şehit olan 26 yaşındaki Uzman Çavuş Mehmet Ali Bozkurt’un baba ocağına acı haber tez gitti.

ACI HABER AİLESİNE VERİLDİ

Öğle vakitlerinde Kahta Kaymakamı Ahmet Gazi Kaya, İlçe Jandarma Komutanı Hüseyin Serdar Kaya, İlçe Müftüsü Yılmaz Arı beraberinde sağlık ekipleri ile şehit erin babası Hacı ve annesi Naile Bozkurt’un Menderes Mahallesi’ndeki evine giderek acı haberi verdiği görüldü. Çocuklarının şehit olduğu haberini alınca fenalaşan anne ve baba ile yakınlarına hazır bekleyen sağlık ekipleri tarafından müdahale edildiği belirtildi. Şehit uzman çavuş Mehmet Ali Bozkurt’un kardeşi Osman Bozkurt’un da Şırnak’ta askerlik yaptığı ifade edildi. Bu arada haberi alan Bozkurt ailesinin birçok yakını da şehit ailesinin evine gelerek taziye dileklerini iletti.

Kurban bayramında çocuklarının şehit olduğu haberini alan Bozkurt ailesinin evinden Kürtçe ağıtlar yükselirken, uzman çavuşun Kahta’da düzenlenecek törenle toprağa verileceği ifade edildi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: