Fenerbahçeli Mehmet Topuz hastaneye kaldırıldı

Çiftçilerin kendi günlerinden haberleri yok

Mersin İdmanyurdu’nda şok gelişme! Çalımbay istifa etti

10 yaşındaki talebe babasının hatası sonucu feci şekilde can verdi!

Sedat Peker karate turnuvasında

Gündem 7 Mart 2015
546

Ünlü iş adamı Sedat Peker karate turnuvasına katıldı.Yoğun ilgiyle karşılanan ünlü iş adamı Peker, salona girişte zorluk çekti.Ergenekon soruşturması kapsamında tutuklu yargılandıktan sonra serbest kalan İşadamı Sedat Peker Ataköy Ahmet Cömert Spor Salonu’nda 5.si düzenlenen Uluslararası Turkish Open isimli karate turnuvasına katıldı. Organizasyon kapsamında 36 ülkeden 1351 sporcunun karşılaştığı turnuvada 46 bedensel ve işitme engelli sporcu yer aldı.

HABERİN FOTO GALERİSİ İÇİN TIKLAYIN

GÖRMEK İSTEYENLER İZDİHAM YARATTI

Turnuvanın düzenlediği salonun dışına Sedat Peker’i görmek isteyen yüzlerce kişi geldi. VIP bir minibüs ile salona gelen Peker, kendisini karşılamaya gelenleri bozkurt işaretiyle selamladı. Peker, minibüsün içerisinden, “Kardeşlerim hepiniz buraya gelerek bize şeref verdiniz. Hepinizden Allah razı olsun” dedi. Peker’i cep telefonlarıyla görüntülemeye çalışıp dokunmak isteyenler izdiham oluşturdu. Ahmet Cömert Spor Salon’una giren Peker ve yanındakiler, engelli sporcuların özel gösterilerini izledi.

SALONDAN ÇIKARKEN ZORLANDI

Filistinli küçük bir sporcu Peker’e üzerinde Filistin bayrağı olan bir atkı hediye etti. Peker bu küçük sporcu ile fotoğraf çektirdi. Ödül töreni öncesinde İstiklal marşı okundu ve Sedat Peker ve oyuncu Şafak Sezer bedensel engelli sporculara ödüllerini verdi. Turnuvanın organizasyon komitesi Sedat Peker’e katkıları sebebiyle plaket ve 10.’dan onur belgesi verildi. Peker dereceye giren diğer sporcularında madalyalarını taktıktan sonra salondan ayrıldı. Peker’in salondan çıkması sırasında tekrar izdiham yaşanırken minibüsüne bindi. Bir süre spor salonu önünde bekleyen minibüsünde hayranlarıyla tek tek ilgilenen Peker daha sonra buradan ayrıldı.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: