Yüzde 100 yerli İnsansız hava aracı Almanya’da tanıtılıyor

Hanadija Omanovic Trakya Üniversitesi’ni unutmadı

74 bin memur alınacak!

Eğitimli çobanlar iş başında

Sarp Levendoğlu Birce gerçeğini itiraf etti

Magazin 17 Mayıs 2015
400

Ünlü oyuncu Sarp Levendoğlu, geçen yıl evlendiği eşi Birce’yi ilk gördüğünde çok tesirlendiğini neredeyse masaya düşecek gibi olduğunu anlatırken, “İlk görüşte aşk mı denir ben bayılmıştım yani” diye konuştu. Birce Levendoğlu da, eşi için “Öngörü, son görüdür’ diye bir laf vardır. Bence doğru” şeklinde konuştu.

GÖRÜNCE ETKİLENDİM

Birleşik Arap Emirlikleri merkezli MBC4 kanalında yayınlanan ‘Turki Ekstra’ programında ‘Küçük Ağa’ dizisinin sevilen çifti Sarp-Birce Levendoğlu çifti ile yapılan röportaj yayınlandı. Liana Dahdouh’un sorularını yanıtlayan Sarp Levendoğlu, Türkiye eski güzeli Birce Atalay’ı daha önce televizyonda gördüğünü anlatırken, “Ama öyle hiç dikkatli bakmamış, görmemiştim, diyebilirim. Görünce de çok tesirlendim” dedi. Eşi ile evlendiklerini, beraber oynadıklarını anlatan Sarp Levendoğlu, şu şekilde devam etti:

ZORLUKLARI OLAN BİR MESLEK

“Yaptığımız iş; saatleri çok uzun, başka bir sektörde çalışan insanın anlayamayacağı türden zorlukları olan bir meslek. Bu yüzden birbirimize anlayış gösterebiliyoruz. Karımla çalışıyor olmaktan çok mutluyum. Yoksa görüşemezdik herhalde biz. İnsanın en çok sevdiği insanla bir arada olması çok güzel. Her zaman onun fikrini alıyorum. Ama tam olarak birbirimize ‘Onu yap, bunu yapma’ gibi müdahalelerimiz olmuyor. Bizim evde demokrasi var.” dedi.

KISKANMAZ

Levendoğlu, canlandıracağı karakterlerdeki bazı sahneler için eşinin kendisini kıskanacağına inanmadığını anlatırken bir soru üstüne, kız babası olmayı istediğini ifade etti.

SİNEMA OLABİLİR

Birce Levendoğlu da, oyuncu ve yönetmen olarak olumlu tespit ettiği Sarp Levendoğlu ile ilk görüştüklerinde olumlu düşünceleri olduğunu, ‘Küçük Ağa’dan akabinde sinema filmi çevirebileceklerini anlatırken, nişan ve düğünü ile ilgili şöyle konuştu:

AKIL ALIYORUM

“Nişanımızı doğum günümüzde yaptık. Sonra 1 Ağustos’ta Suada’da düğünümüz gerçekleşti. İkimiz de naif şeylerden hoşlandığımız için düğün masamızı da öyle organize ettim. Tarz olarak biz vardık yani. Tabii ki bana yardımcı olan çok sevgili arkadaşlarım var, birazcık onlardan akıl alıyorum, biraz da ben beceriyorum. Giyim hususunda da rahat hissetmediğim bir elbisenin içerisine girmiyorum.”

ÖYLE DE KALDI

Birce Levendoğlu, eşinin çok güzel yemek yaptığını, tatilde göz önünde olmayı çok sevmediklerini anlatırken, eski güzellik kraliçesi olmasını ile ilgili “Çocukken hepimizin görüp hayranlık duyduğu güzel kadınlardan biri seçilmek hoş tabii ki. O güzel tatlı bir anıydı, öyle de kaldı. Güzel bir kapı açtı benim için” dedi.

KIZ ÇOCUĞUMUZ OLMALI

Birce Levendoğlu da, eşini canlandırdığı karakterlerdeki rolü nedeniyle kıskanabileceğini düşünmediğini ifade ederken, “Sarp’ın isteğini duyduktan akabinde evet bir kız çocuğumuz olmalı’ diyorum” şeklinde konuşması son buldu.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: