Funda Arar’dan anlamlı düet

Aziz Yıldırım ile Ali Koç hakkında şok iddia!

Bitcoin Türkiye pazarına girebilir

Galatasaray kupada dörtledi

Samsunspor hedefi 12’den vurdu

Spor 11 Şubat 2015
329

Devre arası yaptığı transferlerle dikkat çeken Samsunspor artık önüne daha umutlu bakıyor. İlk yarıda gösterdiği inişli çıkışlı performansla taraftarı memnun edemeyen yönetim yaptığı transferler çıkışa geçti. 2. devreye bomba gibi giren Samsun 3’te yapmayı başardı. Zorlu Giresunspor derbisinide farklı kazanan Samsun’da moreller yerinde. Yönetici Coşkun Zeren gündeme yönelik açıklamalarda bulundu. Açıklamaları şöyle:

BİZİM İÇİN ÇOK İYİ OLDU

“Peşpeşe çok zor maçlar oynadık. Önemli bir virajı döndük. 3’te 3 olması, bizim için çok iyi oldu. Kazanmaya alışan bir takım hüviyetine büründük. Bu kazandığımız 3 maç bizim için hayati önem taşıyordu. Üst üste aldığımız başarılı sonuçlar camiamızı mutlu etti. Yolumuz uzun. Önümüzde çok zorlu karşılaşmalar daha var. Bunlardan da en iyi sonuçlarla ayrılarak hedefimize ulaşmak istiyoruz.”

TRANSFERLER BOMBA GİBİ

“Kadromuza yeni kattığımız isimlerin performansları bizleri çok mutlu ediyor. Sezer, Ofoedu, Eray ve Ivanov’un tam isabet olduğunu düşünüyorum. Şu ana kadar hepsinden çok memnunuz. Önümüzdeki günlerde katkılarının artarak devam edeceği kanaatindeyim. Hepsinin de takıma çok çabuk uyum sağlaması ve hemen katkı vermeleri bizim için çok önemliydi. Bu konularda da herhangi bir sıkıntı yaşamadığımız için mutluyuz.”

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: