İstanbul Emniyeti’nden patlama açıklaması

Sahile seçim arası

Doktor şöförün durumunu açıkladı

Obama’dan yeni adımlar

Samsung o üründen çok memnun!

Teknoloji 18 Nisan 2015
328

Apple Watch piyasaya çıktı ve bütün teknoloji her geçen gün bunun heyecanını yaşadığı öğrenildi. Öyle ki, Samsung bile Cupertino’lu devin akıllı saat geçen dünyasına adım atmasından oldukça mutlu.

Samsung’un Avrupa VP’si Rory O’Neill’in CNBC’ye dediğine göre firma, Apple’ın kendilerini giyilebilir arenasına “takip etmesinden” mutlu. O’Neill’in dediğine göre, iyi rakipler tüketicilere iyi ürünler sunuyor ve bu da, giyilebilir pazarını büyüten bir etken.

Giyilebilir alanında yeni ve büyük bir rekabetçinin bulunmasının Android Wear üreticilerini daha iyi cihazlar üretmeye iteceği mutlak doğru olsa da, Samsung şimdiden bir grup giyilebilir markete sunmuş pozisyonda. Hatta Samsung, orijinal Galaxy Gear’ın üretimini, Apple’ın o sıralarda “iWatch” üstünde çalıştığı söylentilerine bir yanıt olarak hızlandırmıştı.

Samsung, akıllı saatlerini markete daha önce sunmayı başardı ve Apple Watch duyurulmadan önce 6 adet akıllı saati kullanıcılara sundu. Şimdi âlem, piyasaya geç giren Apple’ın neler yapabileceğini merak ediyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: