Uludağ’da da çay bahçesi operasyonu

Yalnız kalan Şişli

İran’dan Yemen operasyonu açıklaması

IŞİD’e büyük darbe! 2 lideri öldürüldü

Şaka değil gerçek! Eşini sandık içinde ormana attı hayvanlara yem etti

Gündem 27 Aralık 2015
940

Haber alınamayan kadından acı haber geldi…. Tokat‘ta 4 aydır kayıp olarak aranan 1 çocuk annesi 30 yaşındaki Yasemin Doğan‘ın, eşi 39 yaşındaki Faruk Doğan tarafından öldürüldüğü belirlendi. İşlediği suçunu itiraf eden Faruk Doğan’ın verdiği bilgiler doğrultusunda, eşinin kemikleri ormanlık alanda ormanlık alanda sandık içerisinde bulunduğu öğrenildi.

Şaka değil gerçek! Eşini sandık içinde ormana attı hayvanlara yem etti

Ormanda arama yapan ekipler

TEKNİK TAKİP İŞİ ÇÖZDÜ

Tokat’a bağlı Karşıyaka Mahallesi‘nde oturan evli ve bir çok annesi Yasemin Doğan, geçen Ağustos ayında kaybolunca eşi Faruk Doğan ve yakınları polise kayıp başvurusu yaptı. Tokat İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri bunun üzerine çalışmalar yaptı. Fakat yapılan çalışmalar kapsamında genç kadının izi bulunamadı. Daha sonra araştırmalarını yoğunlaştıran ekipler, Yasemin Doğan’ın, serbest geçici işlerde çalışan eşi Faruk Doğan’ı teknik takibe aldığı öğrenildi.

Şaka değil gerçek! Eşini sandık içinde ormana attı hayvanlara yem etti

Ormanda arama yapan polis ekipleri

SUÇUNU İTİRAF ETTİ

Teknik takip sonucunda gözaltına alınarak sorgulanan Faruk Doğan, eşini öldürdüğü itiraf etti. Eşini av tüfeğiyle evde öldürdüğünü, daha sonra ise merkeze bağlı Kızılöz Köyü, Erenler Mezrası ormanlık alanda cesedi sandık içerisine koyarak attığını ifade etti. Cinayetle ilgili fazla bilgi verilmezken sadece ailevi bir mesele yüzünden işlendiği belirtildi.

Şaka değil gerçek! Eşini sandık içinde ormana attı hayvanlara yem etti

Cinayeti işleyen ve itiraf eden Faruk Doğan

YABANİ HAYVANLAR KADININ CESEDİNİ PARÇALADI

Tokat Asayiş Şube Müdürlüğü, Cinayet Bürosu ekipleri dün gece, Faruk Doğan’ın söylediği ormanlık alana giderek Cumhuriyet Savcısı gözetiminde bölgede arama yaptı. Yapılan aramalarda sandık içerisinde Yasemin Doğan’a ait olduğu öne sürülen kemik parçaları bulundu. Gece karanlığı dolayısıyla arama çalışmalarına sabah saatlerinde yeniden başlayan ekipler yaklaşık 2 kilometrelik alanda genç kadına ait parçalar bulduğu öğrenildi. Bölgedeki yabani hayvanlardan ötürü genç kadının cesedinin parçalara ayrılarak geniş bir alana yayıldığı iddia edildi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: