Yanlış bilinen doğrular diş çürüklerine davetiye çıkarıyor

Küçük çocuk su kaynayan kazana düştü!

CHP’li vekilden Kılıçdaroğlu’na istifa çağrısı!

Cehennem Melekleri 4 ne zaman çıkacak ?

Saçları döküldü Collina oldu

Gündem 18 Mayıs 2015
307

Erzurumlu 26 yaşındaki Derya Ağdaş’ın 2 yıl önce saçları dökülünce ünlü İtalyan hakem Pierluigi Collina’ya benzedi. Derya Ağdaş, “En çok üzüldüğüm vukaat, evimize kız bakmaya gelenlerin beni bu halde görünce kalkıp gitmeleri” dedi.

SAÇLARI TAMAMEN DÖKÜLDÜ

Merkez Palandöken beldesi Karayolları semtinde yaşayan Sediye- Sadrettin Ağdaş çiftinin 6 çocuğundan ikincisi olan Derya Ağdaş’ın saçları 2 yıl önce dökülmeye başladı. Erzurum’da gitmedik doktor bırakmayan genç kızın hastalığına çare bulunamadı. Yapılan tüm tesir ve muayenelerde hiçbir hastalık bulgusuna rastlanmadığı belirtilen Derya Ağdaş’ın saçı ve kaşlarından akabinde dişleri de döküldü.

10 YIL ÖNCE DÖKÜLMEYE BAŞLADI

Babasının aldığı peruğu kullanmaya alışamayan Derya Ağdaş’ı en çok kız bakmaya gelenler tesirledi. Bakmaya gelenlerin kendisini saçsız görünce kalkıp gittiğini anlatan Derya Ağdaş, şunları dedi: “Aslında saçlarım 10 yıl önce dökülmeye başladı. Ama daha akabinde yeniden çıktı. Son 2 yıldır çıkmıyor. Kel kaldım. Ailem ve ben bu pozisyona çok üzülüyor. Erzurum’da gitmediğim doktor kalmadı. Ama kimse teşhis koyamadı. Babamın aldığı peruğa ise alışamadım. Arkadaşlarım düğüne ve kınaya gittiklerinde aynanın karşısına geçip büyük bir zevkle saçlarını tarıyor. Bu yüzden aynaya bile bakmak istemiyorum. Saçlarımın çıkması için bir mucize bekliyorum.”

ÇARE BULUN

Memur emeklisi baba 58 yaşındaki Sadrettin Ağdaş, kızının bu haline çok üzüldüğünü ve her gün ağladığını belirtti. Kızını Erzurum’daki tüm doktorlara götürdüğünü lakin bir çare bulamadıklarını vurgulayan Ağdaş, “Maddi pozisyonum iyi olmadığı için kızımı Ankara, İstanbul’daki  hastanelere götüremedim. Kızımın bu haline üzülmekten annesi ile beraber hasta olduk. Sağlık Bakanlığından tek isteğim kızımın bu hastalığına bir çare bulunması” dedi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: