Hakkari’de büyük operasyon

9 yasaya onay geldi

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu açıklama yaptı

Akın Çorap Yeşilgiresun Bld. İstanbul BBSK maçı hangi kanalda ?

Recep Tayyip Erdoğan Ankara’ya çıkarma yaptı

Gündem 8 Haziran 2015
427

Dün genel seçimlerde İstanbul’da oy kullanan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün saat 15.30’da Ankara’ya gittiği öğrenildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Atatürk Havalimanı Devlet Konukevi’nden İstanbul Valisi Vasip Şahin, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Asayiş Müdürü Selami Altınok ve diğer ilgililerin uğurladığı görüldü.

SELAMİ ALTINOK AÇIKLAMA YAPTI

Bu arada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘ı uğurlayan İstanbul Asayiş Müdürü Selami Altınok, geçen gün Türk Hava Yolları uçağında yaşanan ve üstünde bomba olduğunu söyleyen yolcu ile ilgili bir soru üstüne şöyle konuştuğu görüldü: ” Adamı aldık. Psikolojik problemleri var sanıyorum. Arkadaşlar sağlık kontrolüne gönderdiler. Raporları gelmedi ama bizi rahatsız edecek bir problemi olduğunu zannetmiyorum. Bütün yolcuları sağlıklı bir şekilde tahliye ettik. Arkadaşlarımız çok kısa, uzun sürmeyen profesyonel bir operasyon yaptı. Asıl gayemiz yolcuların sağlıklarıydı. Onu da gerçekleştirdiğimiz için mutluyum. Gelişmeler sonuçlandıktan akabinde size ayrıyeten bilgi vereceğiz” diye konuştuğu görüldü.

MESAJ VERDİ

Polis Müdürü Selami Altınok, İstanbul’da oy verme esnasında bazı sandıkların olduğu okullarda görülen plakasız araçlarla ilgili soruyu ise,”Bu araçların bazılarının sahibi polis memuru. Bunu yapanlar polis bile olsa gereken yapılacaktır” diyerek şu şekilde konuştu: “Plakasız araçlar sorunu diye bir şey söz konusu olmamalı diye düşünüyorum. Bize gelen haberlerden akabinde 20 civarında araç yakaladık. 20 araçtan 8’i yurttaşlarımızın araçlarıydı. Plaka takmamışlardı. 12 tanesi de polis memurlarımızın şahsi arabalarıydı. Asayiş arabası değildi. Onlara da hem trafik hem de haklarında disiplin soruşturması başlattık. Herkes hukuka uygun davranmak zorunda. Bu polis de olsa, yurttaş da olsa uyacak. Vatandaşı hukuka uymaya sevk ederken, bizler de hukuk kuralları çerçevesinde hareket etmek zorundayız. Hatalı yapan polis memuru da olsa gereğini yapacağız.” şeklinde konuştu.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

Bunlar da var!
Böyle keyif görülmedi

Böyle keyif görülmedi

8 Haziran 2015
338
Iphone’u ilk gören başkan!

Iphone’u ilk gören başkan!

7 Şubat 2015
334
Apple’da büyük geçiş

Apple’da büyük geçiş

1 Mayıs 2015
366

%d blogcu bunu beğendi: