Mahmut Uslu: ‘Futbolun beyazıyız ama zenci muamelesi…’

Merakla beklenen Avrupa Güzellik Yarışması başlıyor

Beşiktaş sağ bekini KAP’a bildirdi !

İlk ‘elektronik parti’ resmen kuruldu

Polisten saat 09:05’te şok edici anons!

Gündem 10 Kasım 2014
309

Esenyurt  bölgesinde görev yapan bir polis, saat 09.05’i gösterdiğinde merkeze “otoyolda eylem” bildiriminde bulundu. Merkeze hitaben yaptığı konuşmada polis ” Yolun ortasında aracını durduran bir kişi eylem yapıyor” dedi. Sürücüyü “eylemci”, otomobilinden inip saygı duruşunda bulunmasını da “eylem” zanneden polisi merkez düzeltti. Polis merkezi,  bu kişinin yaptığının “günün anlamına uygun bir hareket” olduğunu belirtti.

ARTVİN’DE BALTALI SAYGI DURUŞU

 ARTVİN’in Hopa İlçesi’nde, evinin önünde soba için yakacak  hazırlayan 54 yaşındaki Ahmet Sönmez, ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 76’ncı yıldönümü nedeniyle saat 09.05’de sirenler çalmaya başlayınca, odun yarmayı durdurdu.

Ahmet Sönmez, saat 09.05’te elindeki baltasıyla saygı duruşunda bulundu. 2 dakikalık saygı duruşunun ardından yine odun yarmaya devam eden Sönmez, “Biz Cumhuriyet çocuğuyuz. Atatürk’e elbette saygımızı gösteririz” dedi.

İSTANBUL’DA DA 09.05’TE HAYAT DURDU
 
Mustafa Kemal Atatürk’ün hayata veda ettiği 10 Kasım’da saatler 09.05’i gösterdiği anlarda Türkiye’nin hemen her yerinde olduğu gibi Vatan Caddesi’nde de hayat durdu.
 
Vatan Caddesi’nde araçlarıyla seyir halinde olan sürücüler Ata’ya saygı için araçlarını durdurarak saygı duruşunda bulundu. Bazı sürücüler de klaksonlarına basarak saygı duruşuna eşlik etti. Vatan Caddesi’nde bulunan İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ndeki dev Türk bayrağı da yarıya indirildi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

Bunlar da var!
Türkiye’de tepki dinmiyor

Türkiye’de tepki dinmiyor

23 Nisan 2015
243
Beşiktaş tam gaz ilerliyor!

Beşiktaş tam gaz ilerliyor!

27 Nisan 2015
367
Muğla’da korkutan yangın!

Muğla’da korkutan yangın!

20 Nisan 2015
306

%d blogcu bunu beğendi: