Ajda Pekkan Eski Yuvasına Geri Döndü

At üstünde cirit atma geleneği tekrar canlanıyor

Şişli Belediyesi’nde Emir Sarıgül Hayri İnönü arasındaki gerginlik!

Bakın İngilizceyle ne yaptılar!

Öznur Çalık önemli açıklamalarda bulundu!

Gündem 2 Mayıs 2015
334

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, “Bizim milletimizle yaptığımız işbirliğine karşı paralel yapı, terör örgütü dahil olmak üzere, her alanda, âlemle işbirliği yapıyor ve yapmaya devam edecek” dedi.

Çalık, Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi ile İnönü Üniversitesince hayata geçirilen “Anne Üniversitesi” projesi kapsamında eğitim gören annelerle İnönü Üniversitesi İktisadi ve İdari Birimler Fakültesinde, buluştu.

Öznur Çalık, anneliğin kutsal bir görev olduğunu, annelerin aldıkları bu eğitimle çocuklarına daha faklı yaklaşabileceğini dedi. 

Programın çıkışında bir gazetecenin, “Paralel yapının terör örgütüyle işbirliği içerisinde olduğu yönünde müddealar var, bu konuda ne düşünüyorsunuz” sualine Çalık, paralel yapının AK Parti’nin karşısında duracak âlemle işbirliği yaptığına dair kanaatlerin, hatta kanaatlerin ötesinde fotoğrafların olduğunu belirtti.

AK Parti’nin Türkiye’yi ayağa kaldıracak tüm insanlarla, milletle işbirliğine gittiğini vurgulayan Çalık, şunları kaydetti:

“Bizim milletimizle yaptığımız işbirliğine karşı paralel yapı, terör örgütü dahil olmak üzere, her alanda, âlemle işbirliği yapıyor ve yapmaya devam edecek. İnşallah, 7 Haziran 2015 seçimlerinde, paralel yapının, özellikle paralel yapıda ihanet içerisinde olanların, devletin ve milletin bekasını sarsmak için mücadele edenlerin karşısında dimdik duracağız. Sonuna kadar paralel yapıyla mücadeleye devam edeceğiz.

Biliyorsunuz Halkın Demokrat Partisi’nin barajı aşmasıyla ilgili paralel yapının çok net bir şekilde Gültan Kışanak ile yapılan görüşmeleri basına yansıdı. Onun dışında gittiğiniz her yerde bunu çok net hissedebiliyorsunuz. Kameralar önünde değil kapılar arkasında bu görüşmeleri yapıyor.” 

AK Parti’nin oylarının düşmesi için Halkın Demokrat Partisi’nin barajı aşmasını isteyenlerin olduğunu ifade eden savunan Çalık, “1-2 puan bizden gitse bir şey olmaz ama Halkın Demokrat Partisi barajı aşarsa AK Parti’nin oylarını düşürürüz diye düşünenler var. Milletvekili rakamını düşürürüz, 400 milletvekiline engel oluruz diyenler var” dedi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: