Göteborg’da kan gövdeyi götürüyor

Madrid Bruma’yı izleyecek

Gazprom ile Türkiye arasında tarihi anlaşma

POMEM polis alımında yaş sınırı ne olacak ?

Özge Özpirinçci :’Ne kadar rahatlattığını gördüm’

Magazin 10 Mart 2015
337

Güzel oyuncu Özge Özpirinçci, Birleşik Arap Emirlikleri merkezli MBC4 kanalında soruları yanıtladı. Dizi oyuncularından Özge Özpirinçci, kurgusunu biraz Amerikanvari olarak nitelendirdiği dizide ‘Zeynep’ karakterini canlandırdığı için çok keyifli olduğunu anlatırken “Dizide ‘Zeynep’ karakteri o ben olmalıydım. İyi ki de öyle olmuş” dedi. 

Özpirinçci, diyerek açıklamalarına şöyle devam etti: “Bu dizide komedinin insanı aslında ne kadar rahatlattığını oyuncu ve izleyici olarak ne kadar önemli olduğunu gördüm.”

”Aslında televizyona baktığınızda fazla komedi yok. Biz o kadar güzel bir aralık yakalamışız ki komedimiz de, dramımız da aksiyonumuz da var tempomuz hep yüksek. Oyuncu olarak benim için önemli olan şey ratingten ziyade biraz da sosyal medyadan aldığım mesajlar.”

”Gerçekten telefonumun şarjı bitti dizi boyunca. Rol arkadaşım Buğra Gülsoy, mükemmel, beraber çalışması, sette vakit geçirmesi beklemesi karavanla sohbet etmesi her şeyi ile çok düzgün bir insan.” Program çekimi sırasında dizide ‘Mukaddes Şekercizade’yi canlandıran Lale Başar ile Özge Özpirinçci sık sık birbirleriyle şakalaştı.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: