Dünyaca ünlü Türk firması iflas etti!

Bu kanser türünden doktorlar bile çekiniyor

İbrahim Yurdunuseven’den Engelliler Haftası mesajı

YGS hakkında tüm merak edilenler

Özcan Deniz: ‘Arenanın ortasına atılmış gibiyiz’

Gündem 16 Şubat 2015
349

Alışveriş merkezini dolduran çok sayıda kişi Özcan Deniz ile oyuncuların cep telefonlarıyla fotoğraflarını çekti. Sevimli Tehlikeli filmin başrol oyuncularından Ayça Ayşin Turan da “Öncelikle hepiniz hoş geldiniz. Biz aslında bugün buraya biraz buruk geldik. Malum Türkiye’yi yasa boğan bir olay yaşadık ve bu yüzden bir yanımız hep buruk. Buradan kadına şiddete hayır diye sesleniyoruz” diye konuştu.

İLGİDEN MUMNUN

Gördükleri ilgiden memnun kaldıklarını ifade eden Özcan Deniz, “İçeri girerken böyle bir atmosferle karşılaşacağımızı çok fazla tahmin etmemiştik. Bayağı arenanın ortasına atılmış gibiyiz. Ayça Karagül’de, ben Kaderimin yazıldığı gün’de oynuyorum. Şükrü’yü bugün oynadığı diziden kopartıp getiremedik. Onun adına Şeref Meselesi’nin kötüsü Sadullah’ı getirdik size. Sadullah bizim filmde de kötü rolde” dedi

HEP BİR AĞIZDAN…

Özcan Deniz bütün AVM’de bulunan herkes hep bir ağızdan ‘Kadına şiddete hayır’ diye bağırabilir miyiz?’ dedi. ‘Evet’ yanıtı alan Özcan Deniz, “Peki o zaman hazır olalım bir saniye, bunu da çekelim, bütün Türkiye’ye duyuralım” diyerek cep telefonunu çıkarttı, yanına filmin oyuncularını alıp arkasını izleyiciye dönerek selfi yaptı ve izleyicilerle birlikte ‘Kadın’a şiddete hayır’ diye bağırdı. Özcan Deniz, 19 yaşındaki zihinsel engelli Nur Yağmur Şahin’i sahneye çıkartarak sarıldı. Şahin’in yakınları Nur Yağmur’un Özcan Deniz hayranı olduğunu söyledi. Özcan Deniz, Sevimli Tehlikeli adlı filmle ilgili kendisine yöneltilen soruları da yanıtladı. Deniz şöyle konuştu:”Bu, uzun süredir Türk sinemasında çekilmemiş ihtiyaç duyulan bir filim.”

SEYİRCİ SAHİP ÇIKTI

”Hem keyifli hem eğlenceli hem de yediden yetmişe herkesi ilgilendiren ve keyiflendiren bir film oldu. Seyirci de çok sahip çıktı. Son iki gündür gişede müthiş bir patlama yaşandı. Zaten bekliyorduk bunu. Daha uzun süre serüveni devam edecek ve devam hikayesi olan bir film bu, hayırlı olsun. Filmin bazı sahneleri Türk sinemasında daha önce başka filmde rastlamadığınız tekniklerle çekildi, anlatıldı. İlk kez sadece kamera arkasında bulundum, Seyirci için de benim için de böyle yeni bir tarafı var.”

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: