Eşinin eşini Facebook’ta tespit etti

Boğazına bıçak saplayarak öldürdüler

Otele saldırı düzenlendi! 14 ölü var

İsrail hakkında şok iddia!

Osmangazi’de ‘Sağlıklı nesiller’ yetişecek

Gündem 1 Mayıs 2015
287

‘Sağlıklı nesiller’ ideali ile spor alanındaki yatırımlarını sürdüren Osmangazi Belediyesi tarafından Gündoğdu Mahallesi’ne yapılan spor tesisi törenle açıldı.

Osmangazi Belediyesi’nin yeni devirde beldeye kazandırmayı hedeflediği 20 spor tesisi arasında yer alan Gündoğdu Mahallesi Spor Tesisi düzenlenen törenle hizmete açıldı. Törene AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Abdülkadir Karlık ile bir çok davetli katıldı. Merkezden en uç noktaya kadar beldenin dört bir yanına hizmet götürdüklerini ifade eden Başkan Dündar, “Nerede bir ihtiyaç varsa gidermek için oradayız. Gündoğdu Mahallesi Spor Tesisi de mahallemizin, gençlerimizin, sporseverlerin ihtiyaçlarını karşılamak için yaptığımız bir yatırım. Tesis içerisine yaptığımız duş, çay ocağı, ofis, soyunma odaları ve teknik odalardan oluşan binamız, burada futbol oynayan mahalle gençlerimize hizmet verecek” dedi.

Osmangazi’de 7’den 70’e âlemin mutlu olacağı projeleri hayata geçirdiklerini kayıt eden Başkan Dündar, “Osmangazi Belediyesi olarak geleceğimize yatırımlar yapıyoruz. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimize spor alışkanlığı kazandırmak adına beldenin dört bir yanını spor tesisleriyle donatıyoruz. Yüzme havuzundan futbol sahalarına, tenis kortundan trap tesislerine kadar sporun her branşında gençlerimize ve yurttaşlarımıza en iyi hizmeti sunmanın mücadelesini veriyoruz. İnşallah Gündoğdu Mahallesi Spor Tesisi hem mahallemizin spor tesisi ihtiyacını giderecek, hem de Türkiye’nin gururu olacak sporcular yetişmesini sağlayacak. Tesisimiz mahallemize, Osmangazi’mize ve Bursa’mıza hayırlı olsun” dedi.

AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin de, “İnanıyorum ki Osmangazi Belediyesi tarafından beldeye kazandırılan birbirinden güzel spor tesislerinde olumlu sporcular yetişecek. Gençlerimizin spor alışkanlığı kazanması ve Türk sporunun gelişmesi adına yapmış olduğu çalışmalardan ötürü Başkanımız Mustafa Dündar’ı tebrik ediyorum” dedi.

Konuşmaların akabinde Gündoğdu Spor Kulübü Başkanı Özay Akan, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’a üstünde adının yazdığı bir forma ile plaket takdim etti. Başkan Dündar, açılışın akabinde tesisi gezdiği görüldü.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: