18 Şubat Çarşamba okullar tatil mi?

Elmira orgaylarıyla 4 hayatı kurtardı

10 Kasım’da tartışma oluşturan şok pano!

Çanakkale’de korkutan gerginlik

Olimpik havuzda Türk Bayrağı

Gündem 30 Ağustos 2015
457

Mersin’in Toroslar İlçe Belediyesi ve Lions Kulübü 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları kapsamında olimpik havuzda Türk Bayrağı açtı… Mersin’in Toroslar İlçe Belediyesi ve Lions Kulübü, ortaklaşa düzenlediği bir programla 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladığı görüldü. Adana Çukurova Mahallesi’ndeki 18 bin metrekarelik alan inşa edilen olimpik yüzme havuzunda gerçekleşen kutlamalar saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla kutlamalar start aldı.

OLİMPİK HAVUZDA TÜRK BAYRAĞI AÇILDI

Ardından Harmandalı oynanması ile devam eden kutlamalarda dalgıçlar, havuza 20X30 metre ebatlarında dev Türk bayrağı açtığı görüldü. Bunun dışında dalgıçlar ayrıca, yine havuza bayrağın kenarlarında Atatürk posterleri de açmayı ihmal etmedi.

HAMİT TUNA KUTLAMALARA KATILMADI

Adana Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna’nın il dışında olması nedeniyle yer alamadığı kutlamalara Lions Kulübü 118U Yönetim Çevresi Genel Yönetmeni Selahattin Atan, belediye meclis üyeleri, başkan yardımcıları, daire Müdürleri, Lions Kulübü üyeleri, mahalle muhtarları, Mersin Dalış Merkezi Spor Kulübü yöneticileri ve vatandaşlar katıldığı gözlerden kaçmadı.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

Bunlar da var!
Dört kulaklı kedi!

Dört kulaklı kedi!

4 Ocak 2015
300
Şike davasında şok gelişme!

Şike davasında şok gelişme!

10 Kasım 2014
324
SESOB’un misafiri var

SESOB’un misafiri var

20 Nisan 2015
341
Ege’de deprem paniği

Ege’de deprem paniği

25 Mart 2015
328

%d blogcu bunu beğendi: