Macaristan’da büyük protesto

Aort damarı saatli bomba gibi

Barajlarda 50 günlük su kaldı!

Petrol fiyatları jeolojik risk taşıyor!

O teknik direktöre diyanet iyilik ödülü

Spor 30 Mart 2015
335

Giresunspor’da sezonun ilk devresinde Mehmet Birinci’nin yerine teknik direktörlük görevine getirilen Erkan Sözeri saha dışında da adından bahsettiriyor. Türkiye Diyanet Vakfı’nın 40. Yılı dolayısıyla Türkiye genelinde gerçekleştirilen etkinlikler Giresun’da da  tüm hızıyla devam ediyor. Giresunspor teknik direktörü Erkan Sözeri’de bu kapsamda Giresun Seka Camiine yaptığı katkılardan dolayı iyilik ödülüne layık görüldü.

ERKAN SÖZERİ’YE BÜYÜK ONUR

Türkiye Diyanet Vakfı’nın Giresun’da gerçekleştirdiği programda iyilik hareketine destek ve katkı veren kişiler ödüllendirildi. Etkinlik kapsamında Seka Camiinde yapılan programda Giresunspor teknik direktörü Erkan Sözeri’ye bu camiye yapmış olduğu katkılardan dolayı teşekkür edilerek iyilik ödülü takdim edildi. Erkan Sözeri’ye ödülünü Giresun İl Müftüsü Muhittin Oral’ın elinden aldı.

Giresun Seka Camiindeki iyilik ödülleri programında kısa bir  konuşma yapan İl Müftüsü Muhittin Oral, hayatın çok kısa olduğunu ve her anın iyilikle, hayırla değerlendirilmesi gerektiğini söyleyerek, ’’Yüce Kitabımızda Allah (c.c), Kim zerre kadar hayır işlerse karşılığını görecek, kim de zerre kadar şer işlerse onun cezasını çekecektir buyurmaktadır. Bundan dolayı yararlı işler, Salih ameller Allah (c.c.) katında daha hayırlıdır. Vakfımızın bu günlere gelmesinde emeği olan ve gayret gösteren herkese teşekkür ediyoruz. Ahirete irtihal edenlere de Allahtan rahmet diliyoruz. ” dedi.

BAŞARILAR DİLEDİ

Diyanet İşleri Başkanı İmzalı iyilik belgesi, plaket ve iyilik ile ilgili Ayet ve Hadisten oluşan hat yazılarını Giresunspor teknik direktörü Erkan Sözeri’ye takdim eden Oral, yapmış olduğu katkılarından dolayı teşekkür ederek başarılar diledi.

Teknik Direktör Erkan Sözeri’de anlamlı hediyeler ile birlikte almış olduğu ödülden dolayı İl Müftüsü Oral’a teşekkür edip, memnuniyetini dile getirdi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: