Selfie’ciler artık zorlanmayacak!

Genel yayın yönetmeni gözaltına alındı

Ünlü şarkıcıdan Özgecan’ın ailesine başsağlığı ziyareti

Türk Filmi’nin 100. yıl töreni

O Hayat Benim’de Yeşim Ceren Bozoğlu şoku

Magazin 6 Nisan 2015
356

 

Merakla izlenen ve FOX ekranlarında yayınlanan O Hayat Benim dizisinden daha önce ayrılıp tekrargeri dönen Yeşim Ceren Bozoğlu, sosyal medya hesabından diziden ayrıldığını ve mahkemeye başvuracağını takipçilerine duyurdu.

İFTİRA BÜYÜK GÜNAH

Ünlü oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu: “Bugün hakkımda çıkan yalan habere istinaden: İftira büyük günah! Hayatımda bir kere bile set bekletmedim. 49 bölümün yüzde 90′ında olan bir karakterdi Nuran, ağırlıkla ilgili bir sorunum olmadı. Haftanın minimum 6 günü, günün en az 12 en çok da 27 saati “Nuran” olarak yaşadım zaten. İkincisi Nuran karakteri zaman zaman konaktakilerin suratına tükürüyor evet. Posta Gazetesi senaryo ile gercek hayati; Nuran’la Yeşim’i karıştırmış!” dedi.

KAVGA MESELESİ BAMBAŞKA KONU

Açıklamalarına devam eden Yeşim Ceren Bozoğlu: ”Rol arkadaşlarım da teyit edecektir. Yönetmenle olan kavga meselesi bambaşka bir konu. O Hayat Benim’den ayrıldığım doğru. Söz verdiğim gibi 49. Bölümü çektim ve setime veda ettim. Zamanı gelince nedenleri mahkemede konuşulur. Tüm O Hayat Benim izleyicilerine “Nuran”ı seven, bağrına basan, izleyen tüm izleyicime çok ama çok teşekkür ederim. Gelincik size emanet. Şimdi mutlu olmak için tüm zamanımı kendime ayıracağım. Dinleneceğim, yürüyeceğim, “Nuran”ın 30 kilosunu verecek ve öğrencilerime daha çok zaman ayıracağım. Kavuşmak üzere. ” diyerek konuşmasını bitirdi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: