Dalyan’da Allgau- Orient Dostluk ve Barış Rallisi heyecanı

Başbakan Davutoğlu: Herkes görecek

Mimarlar Odası’na Mimarlardan sert tepki

Transferde son dakika gelişmesi! Beşiktaş kaleci Sirigu ile…

Nürnberg’deki fuara ilgi büyük

Gündem 22 Nisan 2015
377

Almanya’nın Nürnberg ilinde her iki senede bir yapılan European Coatings Show 2105 Boya, Cila ve Kimyasal Madde Fuarına bu yıl Türkiye’den 21 firma katıldı.

42 ülkeden 962 firmanın yer aldığı fuarda yer alan Kaltun Firması Pazarlama Müdürü Fikret Bayraktar, ürünlerinin yüzde 80’inini ihraç ettiklerini belirterek seramik, karo ve cam ağırlıklı olarak Endüstriyel boyada söz sahibi olduklarını vurguladı. Bayraktar, 7.kez katıldıkları fuarda,mevcut müşterilerin yanı sıra yeni müşteriler kazanmak istediklerini anlattı.

FİRMA KEMERBURGAZ’DA Organik Kimya Pazarlama Müdürü Deniz Bölükbaş ise, 2003 senesinden bu yana katıldıkları fuarın yoğun geçtiğini, Kemerburgaz’daki firmada organik kimya üstüne 50 yıldır ürün lanse ettiklerini, Rotterdam’daki firma ile Avrupa’ya ‘ya hitap ettikleri bilgisini verdi.

AFYONKARAHİSAR’DA 120 KİŞİ ÇALIŞIYOR Adaçal Firması Dış Ticaret Sorumlusu Ömer Talaş, Afyonkarahisar’da 120 kişinin çalıştığı firmada dışa açıldıklarını, fuara 2.kez katılıklarını ifade ederek, gördükleri ilgi nedeniyle memnun kaldıklarını ifade etti.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: