Polis evsiz adamı öldürdü!

Borsada küçük yükseliş hakim

ABD’de skandal!

Telefon görüşmelerinden cinayeti çözdüler!

Numan Kurtulmuş’tan Ordu-Giresun Havalimanı açıklaması

Spor 5 Mayıs 2015
252

Numan Kurtulmuş Ordu Giresun Havalimanı konusunda açıklamalarda bulundu…

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş Gürgentepe beldesi’nde düzenlenen Hıdrellez şenliklerine katıldığı görüldü. Düzenlenen şenlikte bir konuşma yapan Numan Kurtulmuş, Ordu’da 7 Haziran’daki seçimlerde 5’te 5 yapacakları müddeasını yenileyerek Gürgentepelilerden destek istedi.

Başbakan yardımcısı Numan Kurtulmuş daha akabinde bir otelde Ak Parti İl Teşkilatı tarafından düzenlenen yemekte muhtarlarla buluştu. Kurtulmuş Türkiye’de çok fazla kültürün bir arada yaşadığına dikkat çekerek, “Bizim memleketimizin şu şekilde bir güzelliği var. Çok fazla kültür bir arada yaşıyor. Eskiden devlet bu farklılıklardan korkardı. Şimdi devlet olarak bu farklılıkları bir zenginlik olarak görüyoruz. Çünkü milletimiz bu farklılıklarını bir zenginlik olarak görüyor da ondan. Bir başkaları gibi biz bu milletin Kabe’lerini farklı farklı görmüyoruz, bu ülkenin insanlarının hepsinin Kabe’si birdir, hepsinin istikameti birdir, hepsinin inançları birdir, hepsi aynı dinin ve ümmetin bir parçasıdır. Hepsi aynı Türkiye’nin yurttaşı, hepsi aynı bayrağın altında yaşayan insanlar, hepsi aynı kültürün sahipleridir. Bu inançla yolumuza devam edeceğiz. Bir bileceğiz, kardeş bileceğiz, dost bileceğiz, yoldaş bileceğiz, arkadaş bileceğiz hepimiz. Farklılıklarımız olmayacak mı, olacak. Lakin farklılıklarımız oturup dostça, kardeşçe dinleyeceğiz” dedi. 

YOLA DEVAM DEDİ

30 Mart ve 10 Ağustos seçimlerine de değinen Kurtulmuş, Türkiye’nin ayağına birilerinin çelme takmaya çalışacağını da müddea ederek şunları dedi: “Birileri yolumuzu kesmeye çalışacak 30 Mart’ta yaptıkları gibi. Birileri Türkiye’de bir takım türbülanslar ortaya çıkarmaya çalışacak. Bir takım patırtılar olsun isteyecekler gezi vukaatlarında yaptıkları gibi. Birileri devleti ele geçirmeye çalışacak paralel çetenin yapmaya çalıştığı gibi. Birileri Türkiye’yi 10 Ağustos seçimleri öncesinde olduğu gibi her türlü kirliliği, nifakı kurmaya çalışacak. Bunların hiç birisine bu millet itibar etmeyecek. Yolumuza devam edeceğiz. Çünkü artık biliyoruz ki Türkiye’nin güçlü olması demek geçen dünyadaki bütün mazlum milletlerin güçlü olması demek. Türkiye’nin güçlü olması demek devlet ve milletin bütünleşmesinin artarak sürdürülmesi demek.” şeklinde konuştu.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: