Devrilen ısıtıcı bir cana mal oldu

Aziz Sancar Ata’nın huzurunda

İphone kullananlar dikkat !

KKTC’de 4. cumhurbaşkanı belli oldu

Nihat Hatipoğlu’na ilgi büyük

Gündem 30 Nisan 2015
317

Batman’da, Kutlu Doğum Haftası sebebiyle MÜSİAD Batman Şubesi’nin organize ettiği programa katılan ilahiyatçı Profesör Doktor Nihat Hatipoğlu’nun verdiği konferansa yurttaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Kutlu Doğum Haftası Münasebetiyle MÜSİAD Batman Şubesi 16 Mayıs kapalı spor salonunda tesirlik yapıldı. Düzenlenen tesirliğe AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, AK Parti Batman İl Başkanı Diyaddin Uçar, kamu kurum müdürlerinin yanı sıra bir çok yurttaş katıldı.

Salonu dolduran yurttaşlar tarafından büyük izdihamla platforma çıkan ve Batman’da bulunmaktan ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirerek konuşmasına başlayan Profesör Doktor Nihat Hatipoğlu, Hz. Muhammed’in hayatından ve ahlakından kesitler anlattı. Profesör Doktor Hatipoğlu, Hz. Muhammed’in hayatından türlü örnekler vererek, özellikle anne ve babalara seslenip, çocuklara Peygamber Efendimizin hayatını ve ahlakını anlatmaları hususunda uyardı.

Yaklaşık 2 saat süren ve zaman zaman izdihamın yaşandığı konferansı alkışlarla tamamlayan Profesör Doktor Hatipoğlu, konferans akabinde hayranlarıyla fotoğraf çektirdi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: